www.BuvBaze.lv prezentēs jaunumu – būvniecības produktu un pakalpojumu meklētāju


Izstādē ‘’Māja I 2017’’ būvniecības portāla BuvBaze.lv stenda ( stends N27) apmēklētāji varēs iepazīties ar aktualitātēm būvniecības jomā un jauno būvniecības meklētāju portālā.Apmeklētāji varēs uzzināt kur un kā atrast sev piemērotāko meistaru, vadoties pēc atsauksmēm un cenām. Kā arī – kā var viegli un ātri iepazīties ar māju projektiem, interjera dizainu, un citiem aktuāliem padomiem un sezonas trendiem remontā, būvniecībā un labiekārtošanā.


Izstādē “Māja 1 2017” Buvbaze.lv prezentēs būvniecības produktu un pakalpojumu meklētāju, ar kura palīdzību var atrast sev piemērotāko piedāvājumu. Tajā vienuviet var atrast visus nepieciešamos būvniecības materiālus, preces, pakalpojumus, izpildītājus, ka arī salīdzināt tos ar citiem.

Stendā tiks sniegtas konsultācijās par reģistrēšanos portālā un kā kompānija var izveidot savu vizītkarti un pievienoties kompāniju katalogam, pievienot sludinājumus, saņemt aktuālākus pieprasījumus no būvniecības biržas, kā arī saņemt infromāciju par pakalpojumiem, kurus piedāva portāls.

www.BuvBaze.lv – lielākais būvniecības portāls Latvijā. Portāls izveidots tā, lai lietotājs ērti un ātri atrastu visu nepieciešamo būvniecības jomā.