“Rollita” prezentēs “KATEPAL” bitumena šindeļus un “VILPE” jumtu aksesuārus


Izstādē “Māja I 2017” apmeklētāji “Rollita” ekspozīcijā varēs iepazīties ar augstākās kvalitātes “KATEPAL” bitumena šindeļiem un “VILPE” jumta aksesuāriem. Uzņēmuma profesionāļi ne tikai iepazīstinās ar “KATEPAL” bitumena šindeļu daudzveidīgajām formām un krāsu daudzveidību, bet arī izskaidros kāpēc “KATEPAL” bitumena šindeļi ir izdevīgākā, modernākā izvēle, meklējot elegantu jumta seguma risinājumu!

Stenda varēs aplūkot un iepazīties ar “VILPE” jumtu aksesuāriem un to jaunumiem. Somijas uzņēmums “Sk Tuote Oy” izstrādājis visplašāko jumtu aksesuāru sortimentu Eiropā, kas veiksmīgi atrisina gan gaisa kvalitātes jautājumu telpās, gan ēkas ventilācijas jautājumu no cokola līdz jumtam. Ekspozīcijā varēs arī uzzināt visu par “VILPE’ mājas ventilācijas sistēmu un pareizās ventilācijas galvenajiem pamatprincipiem. Turklāt speciālisti piedāvās visu materiālu un elementu kompleksu, kas ir nepieciešams tehnoloģiski pareizai jumta montāžai, kā arī atbildēs uz jebkuru mājas iekšējo telpu ventilācijas jautājumu!

Ekspozīcija varēs uzzināt detalizētu informāciju par “KATEPAL” un “VILPE” produkciju, kā arī apspriest turpmākās sadarbības iespējas.

„Rollita” ir Somijas ražotāju “Katepal Oy” un “SK Tuote Oy” oficiālais pārstāvis Latvijā!

www.katepal-latvija.lv