Pasūti modernu grīdas segumu vai durvis “Reaton” stendā


Izstādē “Māja 2017” “Reaton” stendā varēs iepazīties ar moderniem grīdas segumiem un aplūkot jaunākās tendences durvju dizainā un tehniskajos risinājumos. Ekspozīcijā varēs arī iepazīties ar klientu iecienītākajiem durvju modeļiem, bet uz apmeklētājus interesējošiem jautājumiem atbildēs un konsultēs pieredzējušie “Reaton” profesionāļi.

Izstādē varēs iegādāties populārākās “Reaton” durvju ražotnes durvis par īpašām cenām, kā arī pasūtīt durvju aprīkojumu bērnu drošībai, kas neļauj iecirst rokas vai iespiest pirkstus durvīs.

Iedvesmojoties no konsultācijām ar interjera dizaina ekspertiem un ražotājiem, “Reaton” šajā gadā piedāvā jaunus grīdas segumus.

Izstādes laikā par īpašam cenām varēs iegādāties “LVT/Luksus Vinila” flīzes, kas imitē parketa vai lamināta dēļus, jauno “Boen” parketa kolekciju, kas piedāvā dekorēt savu mājokli, izmantojot populārākos šī gada krāsu toņus. Savukārt, jaunā lamināta kolekcija “Chateau” no “BerryAlloc” ar savu mazo dēlīšu formātu atdarina 90 grādu skujiņu parketu, turklāt cenu ziņā ir daudz lētāka un ienes interjerā smalku karaliskuma sajūtu.

“Reaton” piedāvātie materiāli grīdām ir videi draudzīgi, tie ir ražoti bez kaitīgo vielu piemaisījumiem, kas var apdraudēt bērnu un pieaugušo veselību.

Galvenie “Reaton” darbības virzieni ir apdares materiālu un interjera priekšmetu tirdzniecība, durvju ražošana, celtniecība un pārtikas produktu tirdzniecība. Reaton Durvju ražotne, jau vairāk nekā 25 gadus Latvijas un pasaules tirgū piedāvā klientiem iegūt durvis, kas ne tikai pēc izskata papildina interjeru kā lielisks dizaina izstrādājums, bet arī ir funkcionālas un ilgmūžīgas.

Tā pat lielu uzmanību uzņēmums velta speciālas nozīmes durvju izgatavošanai, lai varētu apmierināt prasīgāko pasūtītāju un arhitektu vēlmes pēc skaņu izolējošām un ugunsdrošajām durvīm. 


www.reaton.lv