Izvēlies piemērotākās žalūzijas “Zaluzi.lv” plašajā ekspozīcijā!


“Zaluzi.lv” izstādē “Māja I 2017” piedāvās jaunumu Latvijas tirgū – plisēto žalūziju sistēmu “Vegas”, kā arī diena-nakts žalūzijas un aizkaru karnīzes.


Plisē žalūzijas ir ļoti praktiskas un kompaktas, pateicoties nelielajam paceļamā aizkara svaram, kas ļauj novērst materiāla izstaipīšanos, tās izmanto ne tikai pie klasiskajiem taisnstūra vertikālajiem logiem, bet arī pie slīpajiem griestu logiem un dažādu ģeometrisko formu logiem: mansardu, trapeces, trijstūra formas vai apaļu logiem. 

Galvenā raksturīpašība rullo kasešu žalūzijām “Diena-nakts” – tā ir iespēja regulēt ienākošās gaismas daudzumu. Žalūzijas sastāv no pamīšus veidota materiāla ar svītrām, kurš ir novietots divās kārtās. Viena materiāla svītra ir no necaurspīdīga auduma, bet otra no caurspīdīga, kas nodrošina iespēju, paceļot vai nolaižot žalūziju regulēt gaismas intensitāti. 

“Zaluzi.lv” piedāvās arī plašu izvēle aizskaru karnīzēm: populārās “FOREST” karnīzes, kuru īpašā šķērsgriezuma forma tās padara neparasti izturīgas.
Uzņēmums ieņem līderpozīcijas aizkaru elektrisko sistēmu piedāvājumā un spēj piedāvāt saviem klientiem visizdevīgākos risinājumus Latvijas tirgū.
Turklāt “Zaluzi.lv” ir ZEGAR oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. 

www.zaluzi.lv