”Žogu Fabrika“ prezentēs paneļa žogus


Izstādē “Māja I” uzņēmuma ”Žogu Fabrika“ speciālisti sniegs individuālas konsultācijas, būs iespēja kopā aprēķināt izmaksas žoga materiāliem un to montāžas darbiem, veikt pasūtījumus, kā arī klātienē aplūkot visus minēto krāsu žogu paraugus .

Protams, būs apskatāmi arī lauksaimniecības un pīto žogu paraugi, dzeloņstieples un paaugstinātas drošības dzeloņstieples, vārti, stabi, ko “Žogu Fabrika” veiksmīgi ražo jau kopš 2009 gada.

2014. gadā “Žogu Fabrikā” Latvijas tirgus prasībām tika izstrādāti speciāli 3D paneļu žogi, pielāgoti mūsu klimata zonas īpatnībām. Atšķirībā no tirgū esošiem, līdzīgiem produktiem, “Žogu Fabrika” paneļu žogam nodrošina piecu gadu pretkorozijas un krāsas noturības garantiju.

Mūsu klienti var būt pārliecināti par izmantoto materiālu kvalitāti, jo šis paneļu žogs tika izstrādāts ar mērķi nodrošināt privāto sektoru ar ekonomiski izdevīgu un kvalitatīvu produktu.

Šobrīd uzņēmuma paneļu žogi ir nepārspējami nozares līderi Baltijas valstīs, kas vienīgie piedāvājam iegādāties īsos termiņos visdažādākās žogu krāsu paletes. Uz vietas noliktavā vienmēr ir pieejami zaļi, brūni, pelēki krāsoti un karsti cinkotie paneļu žogi.

www.zogufabrika.lv