“RIKON AC” piedāvās jaunākos “Panasonic” gaisa siltumsūkņu un kondicionieru modeļus


Izstādē “MĀJA 1 2017’’ varēs iepazīties ar “Panasonic” siltumsūkņu un gaisa kondicionieru oficiālā izplatītāja un autorizētā servisa centra Latvijā un Lietuvā “RIKON AC” piedāvājumu. 


Nepalaid garām – 2016./2017. gada “Panasonic NORDIC” gaiss-gaiss siltumsūkņu modeļiem firma nodrošina unikālu septiņu gadu garantiju!
“RIKON AC ” piedāvā “Panasonic NORDIC” gaiss-gaiss un “Panasonic AQUAREA T-CAP” gaiss-ūdens siltumsūkņus, uz to bāzes projektē apkures sistēmas, kā arī veic sistēmu montāžu un apkopi, nodrošinot piecu gadu garantiju! Uzņēmums veic arī kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu projektēšanu, montāžu un apkopi ar piecu gadu garantiju. Uzņēmuma sortimentā ietilpst arī profesionālie “Panasonic VRF” sērijas kondicionieri/siltumsūkņi, arī tiem piedāvājot montāžas un apkopes pakalpojumu. 
 
Visi minētie “Panasonic” gaiss-ūdens siltumsūkņi nodrošina augstu energoefektivitāti, kas piemērota Latvijas klimata apstākļiem, nodrošinot ēku apsildīšanu rudenī, ziemā un pavasarī, to dzesēšanu vasarā, kā arī karstā ūdens sagatavošanu visa gada garumā.

Firma jau ir uzstādījusi vairāk nekā 4 500 gaiss-gaiss un 800 gaiss-ūdens siltumsūkņus, kā arī 6300 gaisa kondicionierus Latvijā un Lietuvā.

www.gaiss-udens.lv
www.siltumpumpis.lv
www.kondicionieris.lv