“InfoEra Latvia” stendā apgūstiet efektīvu būvprojekta tāmēšanu


“InfoEra Latvia” stendā (Nr. 533) varēs uzzināt par jaunāko datorprogrammu lomu arhitektūras, būvkonstrukciju, iekšējo inženiertīklu un interjera projektu efektīvā izstrādē. Varēs uzzināt kā tādas BIM datorprogrammas kā “Revit” un “MagiCAD” palīdz ietaupīt laiku, finanses un savlaicīgi novērst potenciālās kļūmes, tādējādi sekmējot projektu nodot paredzētajā termiņā. 


Izstādes laikā tiks prezentēta arī jauna tāmēšanas datorprogramma “Sigma Estimates”, kas piemērota profesionāļiem, kuri ikdienā nodarbojas ar būvprojekta izmaksu aprēķinu sastādīšanu. Savukārt, projekta pārskatīšanai “InfoEra Latvia” piedāvās programmatūras “Revizto” sniegtās iespējas, kas ir jauns risinājums būvprojekta vadītāju komunikācijā ar pasūtītāju. Ar tās palīdzību iespējams apskatīt ēkas 3D modeli arī uz planšetdatora, veikt piezīmes, mērījumus un ieteikt nepieciešamos labojumus.

Mācību centrs “InfoEra” pārsteigs ar izdevīgiem programmatūras apmācību piedāvājumiem, kas pielāgoti Latvijas projektēšanas nozares specifikai. Apmācību programmas ir sastādītas tā, lai klients ne tikai uzzinātu, kā darbojas katra programmatūras funkcija, bet lai arī apgūtu tās praktisku pielietojumu projektā.

www.infoera.lv
Facebook: www.bit.ly/2iODXuj