„EKSTERM” piedāvās vadošos risinājumus ēku būvniecībā un rekonstrukcijā


Iepazīsties ar vienu no progresīvākajiem risinājumiem, ēku būvniecības un rekonstrukcijas jomā uzņēmuma „EKSTERM” ekspozīcijā.


Tajā būs pieejamas konsultācijas par ēku siltināšanas un hidroizolācijas iespējām, kā arī 30% atlaides „EKSTERM” remonta darbiem.

Izstādē "Māja I 2017" uzņēmuma "EKSTERM" pārstāvji prezentēs un stendā varēs iepazīties ar piedāvāto materiālu paraugiem kā arī konsultēs apmeklētājus par iespējamiem materiāla pielietojumiem un risinājumiem.

Kompānija attīsta savu darbību, specializēto būvdarbu pakalpojumu sniegšanā, ieviešot savā darbībā jaunus un inovatīvus būvniecībā izmantojamus risinājumus, kurus piedāvājam gan esošajiem, gan potenciālajiem klientiem un to saistītiem pakalpojumu sniedzējiem nozarē.

Uzņēmuma resursi un tehnoloģiskās iekārtas spēj nodrošināt veicamo darbu izpildi, būvju un būvdarbu kvalitāti, atbilstoši mūsdienu standartu prasībām.
Mūsu pakalpojumi ietver: siltināšanas, visu veidu virsmu (tajā skaitā arī pie negatīvā spiediena) hidroizolācijas, abrazīvās apstrādes, krāsošanas, poliuretāna un epoksīdu grīdu ieklāšana, vispārīgos celtniecības darbus, kā arī veicam gan standarta, gan arī nestandarta metāl konstrukciju izstrādi no alumīnija un nerūsošā tērauda. 
 
www.sbslux.lv