“Dizainakresli.lv” izstādes apmeklētājiem piedāvās īpašas atlaides


Izstādes laikā uzņēmums “Dizainakresli.lv” piedāvās iespaidīgas atlaides atsevišķiem produktiem (līdz -45%), kā arī visiem stenda apmeklētājiem tiks piedāvāts kupons, kas piešķir -15% atlaidi jebkuram pasūtījumam (uz kuru neattiecas īpaša atlaide). Īpaši izdevīgi piedāvājumi gaidāmi interjera aksesuāru iegādei izstādes laikā.

“Dizainakresli.lv” preču klāstā ir Latvijā ražoti skandināvu dizaina krēsli, bāra un pusbāra krēsli, galdi un interjera aksesuāri, kas piemēroti lietošanai gan publiskajās telpās, gan mājokļos. Preču kolekcijas raksturo elegance, kvalitāte un komforts. Pateicoties unikālajai liekti līmētā finiera tehnoloģijai, krēslu smalkās līnijas ir savienotas ar lielisku izturību. Krēslu dizaina modeļus radījuši pasaulē atzīti skandināvu dizaineri, starp kuriem minami Jakob Berg, Jacob Wagner, Boris Berlin, dizaineru apvienība o4i u.c.

Ir padomāts arī par pašiem mazākajiem – stendā būs nopērkami arī bērnu barošanas krēsliņi un galdiņi ar krēsliņiem.

Mēbeļu apdarē tiek izmantots dažādu dabīgo koku finierējums (bērzs, ozols, rieksts, zebrano, wenge, ķirsis u.c.), pieejama plaša krāsu palete, dažādi beices toņi, kā arī lamināta apdare. Krēsliem ir iespējams izvēlēties polsterējumus, kāju krāsošanu un kāju uzgaļus atbilstoši grīdai, tādēļ ar individuālu pieeju ikkatrs var atrast savam interjeram atbilstošu risinājumu.

Kopš 2016.gada rudens “Dizainakresli.lv” salons ir jaunajās telpās – Barons Kvartālā 3.korpusa 1.stāvā. Pārmaiņas ir skarušas arī uzņēmuma vizuālo identitāti ar kuru varēs iepazīties izstādē.

wwww.dizainakresli.lv

ww.facebook.com/dizainakresli.lv
www.instagram.com/dizainakresli.lv