Axcelere metal – kvalitatīvi metāla jumta segumi un fasādes!


Axcelere metal stendā M14 (Halle II) izstādes "Māja I 2020" apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dažādus produktu jaunumus un jau zināmas klasiskas vērtības no vadošajiem Eiropas jumta un fasāžu materiālu ražotājiem. Ekskluzīvi kapara, alumīnija un titāncinka jumti, oriģināli fasāžu paneļi, kvalitatīvas membrānas un plēves, kā arī konsultācijas par materiālu izvēli un tehniskajiem risinājumiem atbilstoši jūsu ēkas konstrukcijai.

Plašs EUROVENT produktu klāsts sākot ar difūzijas membrānām, tvaika izolācijas plēvēm un pretkondensāta plēvēm, dažāda veida un pielietojuma līmlentēm, līdz noderīgiem palīgmateriāliem jumta ieklāšanai – ventilācijas sietiem, dažāda veida stiprinājumiem, pieslēguma lentēm skurstenim un parapetiem, kores lentēm, arī kapara kores lente, kas lieliski palīdz cīnīties pret sūnām uz dakstiņa jumtiem, dažāda veida aizsardzības risinājumi pret putniem uz ēkas jumtiem un koka lapām lietus ūdens noteksistēmā.

Uzņēmums iepazīstinās ar Austrijas ražotāja PREFA jauno fasādes paneli SIDING.X, kas Jūsu ēkas fasādei piešķirs unikālu izskatu. Lauztās līnijas paneļa plaknē rada ‘dzīvas’ fasādes efektu, atkarībā no saules gaismas leņķa visas dienas garumā uz fasādes ir vērojama krāsu toņu spēle. SIDING.X piešķir fasādei neatkārtojamu raksturu.


Būs apskatāmas sertificētas Luksemburgas ražotāja ST QUADRAT Fall Protection zīmola LUX-top® dažādas slīpo un plakano jumtu drošības sistēmas, aizsardzības sistēmas pret kritieniem no augstuma, dažāda veida enkurpunkti, drošības āķi un trošu sistēmas, kas piemērotas darbinieku aizsardzībai jumta montāžas un apkalpošanas laikā.

Axcelere metal - vienmēr gatavi piedāvāt labāko tehnisko un vizuālo risinājumu ēkas jumtam un fasādei!

Axcelere metal vairāk nekā 10 gadus ir augstākās kvalitātes jumta segumu un fasāžu materiālu tirdzniecības uzņēmums. Uzņēmuma sortimentā ir kvalitatīvi metāla un dabīgā šīfera jumtu un fasāžu materiāli, lietus ūdens noteksistēmas, jumta logi, celtniecības plēves, bitumena membrānas, hidroizolācijas materiāli jumta remontam, drošības sistēmas slīpajiem un plakanajiem jumtiem, profesionāli instrumenti un darba galdi jumiķiem un skārdniekiem, kā arī plašs palīgmateriālu klāsts jumtu ieklāšanai, lodēšanai, blīvēšanai un aizsardzībai. Axcelere metal ir pieredze darbā ar vairākiem nozīmīgiem un apjomīgiem rekonstrukcijas un renovācijas projektiem, piemēram, Rīgas Doms, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Rīgas Birža, Rīgas Sv. Jēkaba katedrāle, Talsu skolas sporta halle, Aspazijas muzejs, LVM Dundagas klientu apkalpošanas centrs, Cēsu Sv. Jāņa baznīca, Lidosta Rīga pasažieru terminālis, Dzintaru koncertzāle u.c. sabiedriski nozīmīgiem un privātiem projektiem.

Plašāka informācija:

Biroja un noliktavas adrese: Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063
Tālrunis: +371 67063750
E-pasta adrese: axcelere@axcelere.lv
Mājaslapa: www.axcelere.lv
Interneta veikals: www.axceleremetal.lv
Facebook konts: www.facebook.com/axcelere409066152_10153.jpg
676854644_10153.jpg
236838275_10153.jpg
1037691406_10153.jpg
629883336_10153.jpg