„Dzīvo siltāk” un sadarbības partneri iepazīstinās ar Būvniecības informācijas sistēmu, kā arī kvalitatīvu ēku atjaunošanas jautājumiem


Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādes „Māja I” laikā no šī gada 12. līdz 15. martam aicina iepazīties ar Būvniecības informācijas sistēmas BIS iespējām, būvniecības regulējumu, ugunsdrošību un būvizstrādājumu atbilstību apliecinošiem dokumentiem, kā arī kvalitatīvu ēku atjaunošanas jautājumiem.

Četras dienas stendā „Dzīvo siltāk” varēs sastapt Ekonomikas ministrijas, Būvniecības valsts kontroles biroja, Patērētāju Tiesību aizsardzības centra, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, “Latvijas valsts standarts” ekspertus.

Piektdien, 13. martā Valsts ieņēmumu dienesta eksperte informēs par PVN piemērošanu būvniecības pakalpojumiem un būvizstrādājumiem. Savukārt Latvijas valsts standarta pārstāvji šajā dienā pastāstīs par standartiem būvniecībā, standartu klasifikāciju, pieejamību, priekšrocībām un ieguvumiem.

Visas dienas stendā konsultācijas sniegs arī būvniecības nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas logu un durvju ražotāju asociācijas, Minerālvates ražotāju asociācjas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas.

Plašāka informācija:
www.em.gov.lv
Twiteer: @siltinam, @EM_gov_lv

facebook.com/siltinam 
instargram.com/dzivosiltak756466824_10129.jpg