Izdevniecība „Droši un Koši” piedāvās izglītojošas grāmatas bērniem


Izdevniecība „Droši un Koši” izstādē piedāvās izglītojošas grāmatas pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, kas nedaudz sarežģītas tēmas izstāsta viegli uztveramā veidā. Būs arī vairāki jaunumi!

Bilžu grāmata visai ģimenei “Glābējcūka”
Teksta autore Ieva Auziņa
Māksliniece Ilze Raudiņa

"Glābējcūka" ir stāsts par trim šķietami parastiem bērniem: Lielo, Mazo un Māsu. Viņiem, tāpat kā citiem bērniem, jādodas uz skolu un jātiek galā ar dažādām lielākām un mazākām ikdienas likstām. Tomēr nekas nav tā kā parasti. Bērni uz skolu brauc ar laivu, mammai un tētim nekad nav laika, un, kad parādās negantais matemātikas uzdevums, ar kuru bērni paši netiek galā, ierodas Glābējcūka.

Starp citu, grāmata “Glābējcūka” tika nominēta Zelta ābelei. Un grāmatā iekļautās Ilzes Raudiņas gleznas (oriģināli) būs skatāmas “Latvijas Grāmatu izstādē 2019”!

Grāmata “Gribu būt dizainers”
Teksta un ilustrāciju autore Daina Gāga Ēķe vienkāršā un rotaļīgā veidā iepazīstina bērnus ar dizaina pamatprincipiem un izstāsta par trīs dizaineru profesijām. Grāmatas saturs izklaidējošs un izglītojošs. Nobeigumā iekļauti 12 radoši uzdevumi un 2 uzlīmju lapas, kas veicinās bērna iztēli un ļaus iejusties dizainera lomā. Grāmata paredzēta bērniem no 5 gadu vecumam.

Grāmata “Augstāk par zemi!”
Teksta autore Zane Volkinšteine un Baiba Grīnberga
Agneses Aljēnas ilustrācijas

Kopā ar mazliet ērmīgu trīsbērnu ģimeni laidīsim ceļojumā pa Rīgas virsotnēm. Pa senām un jaunām pilsētas spicēm, kas glabā stāstus par Rīgas piedzīvojumiem un arhitektūru. Ar šo grāmatu pūrā Rīgu var apceļot arī katrs pats – uzkāpt skatu tornī, atrast slepeno lodziņu Stikla kalnā vai uzlēkt augstāk par zemi vismaz ar acīm…

Vairāk: www.drosikosi.com