Literatūras un atbildības stunda kopā ar sunīti Loti jau 1. martā!


Tu esi atbildīgs par to, ko pieradini! – tā Mazajam princim mācīja lapsa. Arī biedrība “Lurda” 1. martā plkst. 12.15 pamatskolas vecuma bērnus aicina uz atbildības un literatūras stundu “Esi man vajadzīgs”, kur satiksi gudro suni Loti un rakstnieci, skolotāju Zandu Bērziņu-Radziņu. Mazie lasītāji Jautrajā lasītavā varēs piedalīties dažādos konkursos un savā īpašumā iegūt jauno grāmatu “Esi man vajadzīgs”.

Biedrības “Lurda” ekspozīcijā varēs satikt un samīļot skolotāju Loti, veikt testu “Atbildīgs saimnieks un zinošs grāmatu draugs”, kā arī palīdzēt biedrībai “Ar sirdi delnā.

Vai jūsu skolā jau ir bijušas sarunas par ATBILDĪBU?
Ja vēl nav, tad jums ir dikti lieliska iespēja 1. martā doties uz Ķīpsalu, kur notiek gada skaistākie grāmatu svētki un piedalīties ATBILDĪBAS stundā. Piedalīties – ne tikai klausoties, bet arī parādot savas zināšanas un iegūstot balvas – grāmatas, kas māca būt atbildīgam un labam saimniekam.

Skolotājas : grāmatu “Poga – pasaka maziem un lieliem” un “Esi man vajadzīgs” autore Zanda Radziņa un viņas izglābtā mīlule vilcene Lote.