“Apgāds Mansards” aicina uz grāmatas “Radošums un kritiskā domāšana” atvēršanu!


“Apgāds Mansards” izstādi atklās ar jaunas grāmatas “Radošums un kritiskā domāšana” atvēršanas pasākumu, kas notiks 1. martā plkst. 14.00 uz Lielās skatuves.

“Radošums un kritiskā domāšana” būs palīglīdzeklis skolotājiem, skolēniem un citiem interesentiem, lai neapmaldītos projektā “Skola 2030” paredzētajās jaunajās izglītības pieejās un to ieviešanā, uzskatāmi izskaidrojot, kas tās tādas “caurviju prasmes”, ko nozīmē “jaunrade un iniciatīva” un “problēmu risināšana un kritiskā domāšana”.
Grāmatas autors Indars Kraģis ir izglītības vadības maģistrs un pedagoģijas bakalaurs, specializējas mākslinieciskās un skatuviskās komunikācijas jautājumos, aktiermeistarībā, mākslas izglītības, kritiskās domāšanas, radošuma veicināšanas un organizāciju kultūrā. Vadījis nodarbības arī Latvijas Universitātē un Latvijas Kultūras koledžā, kā arī darbnīcas un seminārus vispārizglītojošajās skolās, pirmsskolas izglītības iestādēs un ģimnāzijās visā Latvijā. 2009. gadā izveidojis “Skatuves mākslu skolu” (www.cragarts.com).

Uz atvēršanas notikumu gaidīsim arī izstādes “Skola 2019” interesentus un dalībniekus. Pasākums Facebook

Vēl “Latvijas Grāmatu izstādē 2019” plašākam lasītāju lokam prezentēsim jaunāko zviedru kriminālromānu autora Lārsa Keplera detektīvu “Smilšuvīrs”. Tā būs #4 daļa sērijā par izmeklētāju Jonu Linnu. Sērija, kuras 3 daļas jau esam izdevuši, sasniegusi starptautisku slavu – 13 miljonu grāmatu 40 valodās. Autoru pāris ar pseidonīmu – Lars Kepler ir populārākie autori Zviedrijā. Šobrīd pārdošanas topus lauž šīs pašas sērijas #7 daļa “Lazarus”, kas pirmā mēneša laikā tika pārdots 300 000 eksemplāru. Aicinām sākt iepazīties ar populāro skandināvu literatūru un, iespējams, kādreiz sagaidīsim slaveno pāri no kaimiņiem arī nozīmīgākajā Latvijas grāmatu notikumā – “Latvijas Grāmatu izstādē”.

Apgāds Mansards – grāmatniecībā apgāds darbojas kopš 2004. gada. Pārsvarā tā ir oriģinālliteratūra – latviešu jaunākā dzeja, mūsdienu proza, kultūrvēsturiski nozīmīgi biogrāfiski darbi un klasiķu darbu apkopojumi. Aktuālāko 20. un 21. gadsimta Eiropas dzejā un prozā meistarīgos tulkojumos izceļ daudzu autoru, tostarp Nobela prēmijas laureātu darbus.

Pievērsiet uzmanību, ka šogad “Apgāda Mansards” stends izstādē atradīsies citā vietā, nekā ierasts citus gadus. Jaunākie izdevumi par apgāda dāvanu cenām būs arī šajos grāmatu svētkos. Uz tikšanos!

Vairāk: www.apgadsmansards.lv