“Smilšu lampas” aicina radoši darboties!


Jau otro gadu “Smilšu lampas” priecēs mazākos “Latvijas Grāmatas izstādes” apmeklētājus, piedāvājot atvērtu bezmaksas radošu aktivitātes zonu. Uz vairākiem gaismas galdiem jeb smilšu lampām apmeklētāji varēs sajust smilšu un krāsu spēles, kā arī dažādu materiālu struktūras, uz lielās magnētiskās labirinta sienas varēs veidot trases bumbiņu ripināšanai un uz gaismas molbertiem uzzīmēt luminiscējošus stāstus un pasakas.

Jaunums!
Izstādē būs pieejams pavisam jauns attīstošs produkts gan apskatei, gan iegādāšanai, gan radošām spēlēm un rotaļām. Ar izglītojošu koka spēļu komplektu “Reiz sensenos laikos…” atdzīvosies gan karalis un karaliene, bruņinieki un jātnieki, gan pils ar pūķi un princesi. Būs iespēja ar šiem tēliem uzrakstīt savu stāstu vai pasaku, kļūt par rakstnieku vai dzejnieku – radīt un izspēlēt brīnumainus stāstus un pasakas, un piedalīties ar tiem konkursā, lai vinnētu koka spēli “Reiz sensenos laikos…”. Aicinām ikvienu starp lielisku grāmatu meklējumiem, iegriezties mūsu radošajā aktivitāšu zonā un ļauties gan krāsainām smilšu spēlēm, gan pašiem radīt pasakainus stāstus.

Izstādē “JonEly” zīmola izglītojošās rotaļlietas varēs iegādāties ar 25% atlaidi.

“Smilšu lampas” ir Lietuvas izglītojošo rotaļlietu zīmola “JonEly” (www.jonely.eu) oficiālais pārstāvis Latvijā, kas piedāvā gan iegādāties, gan iznomāt saviem pasākumiem inovatīvās un attīstošās spēles, kā arī organizē dažādas radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem un veido apmācības par gaismas galdu daudzveidīgo pielietojumu mācību procesā.

"Smilšu lampas" sociālajos tīklos:
www.facebook.com/smilsulampas
www.instagram.lv/smilsulampas
www.draugiem.lv/smilsulampas