“Madris” prezentēs pārsteiguma grāmatas bērniem!


Apgāds “Madris” izstādes apmeklētājiem sagādājis pārsteiguma grāmatas bērniem:

Grāmatā “Uzpūt, nomierini, uzlīmē plāksteri!” (Bernda Penera teksts, Hēninga Lēleina ilustrācijas) atrodami pieci krāsaini rotaļu plāksteri, kurus bērni var uzlīmēt dzīvniekiem, kas savainojušies un nokļuvuši nelaimē. Sunim apskādēta ķepa, pērtiķēnam pierē puns, aitai uz vēdera rēta, zilonītim sāp snuķis un lācēns apsēdies uz ļoti asa zara! Tikai plāksteris var palīdzēt! Izvēlies savu iemīļoto dzīvnieku grāmatā un palīdzi – uzlīmē plāksteri uz savainotās vietas. Arī citi zvēriņi gaida tavu palīdzību. Tu taču palīdzēsi? Nu visi dzīvnieki atkal ir veseli un var draiskoties. Par katru zvēriņu var lasīt arī jautru dzejolīti.
Rotaļu plāksterus uzlīmē uz gludas virsmas un noņem tādus pašus. Ja plāksteri sasmērējušies, tos var nomazgāt un lietot atkal.

Mazajam lāčukam pasliktinājusies redze, tādēļ steidzami nepieciešamas brilles. Grāmatā “Lāčukam vajag brilles” (Bernda Penera teksts, Kristīnes Faustas ilustrācijas) bērni palīdzēs viņam tās sameklēt. Lāčuka draugi - pele, sivēns, govs, suns – piedāvā savas brilles. Tās ir tik dažādas, – gan lielās gotiņas brilles, gan mazās pelītes brilles un sivēna, un suņa brilles. Bet vai tās der lāčukam? Protams, nē. Lāčukam būs savas brilles. Par katru dzīvnieciņu un brillēm lasāms jautrs dzejolis.
Grāmatā bērni atradīs piecas rotaļu brilles, kuras varēs pielaikot un viegli gan uzlīmēt, gan noņemt. Ja brilles sasmērējušās, tās nomazgā aukstā ūdenī un lieto atkal.

Vairāk: www.madris.lv