Skaitāmpanti pieskandinās “Latvijas Grāmatu izstādi”!


Šo svētdien, 25. februārī, aicinām ģimenes apmeklēt "Latvijas Grāmatu izstādi 2018", kur plkst. 11.15 Jautro lasītavu ar skaitāmpantiem un jautru rīta rosmi ieskandinās bērnudārza “Zeltābele” bērni.

“Zeltābele ir no pasakas. Un pasaka ir grāmatā. Tāpēc esam pagodināti piedalīties grāmatu svētkos Ķīpsalā. Grāmata ir universāla, tajā ir viss: jūtas un sajūtas, stāsti un dzejoļi, bildes un burti, bailes un sajūsma, prāts un neprāts. To visu tad arī mazie zeltābolīši stundas garumā mēģinās īstenot uz skatuves. Mēs daudz lasām un tāpēc mums ir ko teikt. Dzejoļus mēs skaitām kopā ar pirkstiņspēlēm, pasakas rādām kustīgajās bildēs, dziedam un, kad apnīk sēdēt uz vietas, tad uzdancojam. Tādi mēs esam – raibi rūtaini. Mums patīk ampelēties un labprāt aicinām arī klausītājus un skatītājus pulkā. Uzcepsim kukuļus, saskaitīsim dālderus, stādīsim pupas un beigās - uz tirdziņu, uz tirdziņu. Tikai vajag zirdziņu,” tā par savu priekšnesumu saka paši bērnudārza dalībnieki.

Bērni priekšnesumā “Skaitu skiatu, dziedu dziedu” izpildīs un rotaļās iesaistīs dziesmas no iznākušā mūzikas albuma “Zeltābele”, kurā bērnudāra audzēkņi kopā ar solistiem – Rūtu Dūdumu un Raimondu Bramani, kā arī atraktīvo “knīpu un knauķu” balsi Eremiju Sējānu, iedziedājuši Jāņa Ķirša komponētas melodijas populārākajiem latviešu skaitāmpantiņiem. Albums klajā nāca aizgājušā gada nogalē, taču izstādes, kā arī priekšnesuma laikā tas būs pieejams “Izdevniecības MicRec” stendā.

Vairāk par albumu uzziniet: http://ej.uz/9ify