Apmeklē Smilšu lampu radošo darbnīcu “Latvijas Grāmatu izstādē 2018”!


Pirmo reizi Smilšu lampu radošā darbnīca būs arī “Latvijas Grāmatu izstādē”, kur mazākie izstādes apmeklētāji varēs darboties uz vairākiem gaismas galdiem, sajust dažādu birstošo materiālu struktūras, ielīst “Ar glazūru” veidotajos vigvamos un spēlēties krāsainās smiltiņās uz smilšu lampām, kā arī zīmēt skaistas pasakas uz luminiscējošiem gaismas molbertiem.

"Smilšu lampas" izstādē prezentēs jaunu, ļoti interesantu attīstošo spēli – "Magnētisko labirintu", kur uz magnētiskas virsmas no dažāda veida blokiem jāveido ripināmais ceļš bumbiņām, savukārt magnētiskā labirinta kastes otrā pusē var zīmēt uz tāfeles ar krāsainiem krītiņiem. Uz speciāli veidotas lielformāta magnētiskās sienas ikviens apmeklētājs varēs uzbūvēt magnētiskās labirinta trases pa kurām koka bumbiņām būs jāveic ceļš no pašas augšas līdz lejai. Vai katrreiz tas izdosies veiksmīgi? Nāciet apmeklējiet “Latvijas grāmatu izstādi” un, starp savas īpašās grāmatas meklējumiem, iegriezieties arī Smilšu lampu radošajā darbnīcā un izmēģiniet paši jauno magnētisko labirintu!

Izstādē būs iespēja iegādāties gaismas galdus, gaismas molbertu un citas “Jonely” zīmola izglītojošās rotaļlietas ar 25% atlaidi. 

Jaunumam - "Magnētiskajam labirintam" izstādē super izdevīga cena!

"Smilšu lampas" ir Lietuvas kompānijas “Eventus group” izglītojošo rotaļlietu zīmola “Jonely” (www.jonely.eu) oficiālais pārstāvis Latvijā, kas piedāvā gan iegādāties, gan iznomā šīs inovatīvās un attīstošās spēles, kā arī organizē dažādas radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem un veido apmācības par gaismas galdu daudzveidīgo pielietojumu mācību procesā.

"Smilšu lampas" sociālajos tīklos:
www.facebook.com/smilsulampas
www.instagram.lv/smilsulampas
www.draugiem.lv/smilsulampas
www.twitter.com/smilsulampas