"Jumava" sarūpējusi īpašu pasākumu programmu!


Arī šogad izdevniecība "Jumava" piedalīsies "Latvijas Grāmatu izstādē 2018" Ķīpsalā. Šogad, Latvijas 100 gadi sagaidot, izdevniecība ir sarūpējusi īpašu pasākumu programmu. Būs gan labi zināmi "Jumavas" klasiķi tādi kā tautā iemīļotais gastroeneterologijas profesors - ārsts Anatolijs Danilāns, kuram tapusi jau otrā grāmata "Dzīvo vesels" , gan absolūti jaunumi kā, piemēram, Imanta Ziedoņa dzejoļu krājums angļu valodā, "1001 st Blakish blue Night", kas tapis sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu "Viegli".

Savukārt visiem modes un stila interesentiem būs iespēja klātienē tikties ar stilisti Žannu Dubsku viņas grāmatas ’’Rīdzinieces noslēpumi’’ prezentācijā.

Un visbeidzot apgādam ’’Jumava’’ ir liels gods un lepnums sadarboties ar Latvijas Filmu Servisa Producentu Asociāciju ’’Filmangels productions’’, kas veido vienu no Latvijas 100-gadei veltītajām filmām "Homo novus". Tā tiks prezentēta septembra beigās, veidojot atjaunotu "Homos novus" grāmatas izdevumu ar īpašiem krāsainajiem ielikumiem, kuros būs aizkadri no filmas uzņemšanas, filmas vide un interjers, tērpu skices un paraugi, kā arī grāmatas tekstā īpašās Anšlava Eglīša ilustrācijas.

Grāmatu papildina arī Annas Vidulejas priekšvārds, kā arī galveno varoņu atveidotāju (Andra Keiša, Kaspara Znotiņa un Kristīnes Krūzes) 4. vāka atsauces. Kā katru gadu arī šogad būs īpaši cenu piedāvājumi, atlaides un akcijas.

Visi grāmatu mīļi būs aicināti apmeklēt izstādi  no 23. līdz 25. februārim!