„Kontinents” piedāvās plašu grāmatu klāstu par patīkamām cenām


Apgāds „Kontinents” iepriecinās lasītājus ar pasaulē lasītāko un populārāko autoru grāmatu tulkojumiem. "Latvijas Grāmatu izstādē 2018" plašā klāstā būs pārstāvēti jau iemīļotu autoru, piemēram, Noras Robertsas, Lulū Teilores, Santas Montefjores un Džeinas Korijas jaunākie darbi.

A. Dž. Finns
"Sieviete logā"

Tulkojusi Gunita Mežule, Artūra Zariņa vāka dizains, 432 lpp.
Vēl nenonācis grāmatnīcu plauktos, A.Dž. Finna romāns izraisījis vētrainu reakciju un komentārus izdevēju un mediju telpā kā viena no desmitgades visgaidītākajām debijām. Romāns tiks publicēts 36 valodās visā pasaulē un pēc tā motīviem "Fox" studija jau veido lielbudžeta filmu.

Vai vienmēr var ticēt tam, ko redz?

Anna Foksa dzīvo viena – patvērusies savā Ņujorkas mājā, un viņas mīļākā un gandrīz vienīgā nodarbe ir vērot pa logu savus kaimiņus.
Viendien pretējā mājā ievācas Raseli. Tēvs, māte un pusaugu dēls. Ideāla ģimene. Taču tad, kad Anna kādu vakaru, paskatījusies ārā pa logu, ierauga ko tādu, kas nav domāts viņas acīm, sievietes pasaule sāk brukt...
Kas ir īsts? Kas izdomāts? Kam draud briesmas? Kurš visu kontrolē? Šajā velnišķīgi aizraujošajā trillerī neviens un nekas nav tāds, kā sākotnēji izskatās. Turklāt tā nav paranoja, jo viss notiek īstenībā...
Pavērsienu pilna un spēcīga, asprātīga un aizkustinoša. Sieviete logā ir gudrs un izsmalcināts psiholoģiskās spriedzes romāns, kas atsauc atmiņā Hičkoka labākos darbus.

"Sieviete logā" – viena no tām retajām grāmatām, kuru patiešām nav iespējams nolikt malā. Valoda ir tīra un bieži vien apbrīnojama. Tas, kā autors izspēlē savu absolūti oriģinālo stāstu uz film noir fona, ir reizē patīkami un sirdi stindzinoši. /Stīvens Kings/
Apbrīnojami! Satraucoši! Burvīgi un pārsteidzoši… Autors radījis jaunās tūkstošgades noir žanra romānu, kas ir pilns ar aizraujošiem tēliem, vienreizējiem pavērsieniem. /"New York Times" bestselleru autore Džiliana Flinna/
Autora debija attaisno skaļo reklāmu… Vispusīgs un nobriedis autora pirmais romāns, kas izceļas trilleru žanrā. /Library Journal 5 zvaigznes!/

The Sunday Times Bestsellers
Lulū Teilore
"Salā sastingusī saule"
No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, Artūra Zariņa vāka dizains, 480 lpp.

Viņu mīlestība bija laimes un iecietības pilna.
Viņa domāja, ka šī mīlestība ir spēcīga un īsta, spējīga stāties pretī jebkam...

Olīvijas un Dena Felbeku sapnis par ģimeni beidzot ir piepildījies – pasaulē ir nākuši viņu dvīņi. Bērni, pēc kuriem abi alkuši tik neprātīgi, paver ceļu uz jaunu, laimīgu posmu dzīvē.
Par viņu laimi priecājas arī Dena labākā draudzene Frančeska. Būdama turīga, Frančeska jaunajai ģimenei dāsni atvēl savu nesen iegādāto pili Anglijas laukos, bērnus apber ar dārgām dāvanām un ir gatava uz visu, lai varētu palikt Dena dzīvē.
Aiz šīs laipnības slēpjas tumši nodomi, par kuriem Olīvijai nav ne mazākās nojausmas. Dažas sievietes ir spējīgas uz neiespējamo, lai iegūtu kāroto...
Pagātnes noslēpumi un tagadnes kaislības soli pa solim noārda laimīgās ģimenes dzīves idilli. Baisus noslēpumus pamazām atklāj arī pils, kas ārēji izskatās pēc sapņa piepildījuma.

Spilgta un neatkārtojama, Lielbritānijas autore Lulū Teilore kārtējo reizi pārsteidz lasītāju. Romānā bango tagadnes un pagātnes kaislības. Tas stāsta par īpašo sievietes jūtu pasauli, kuras zemstraumes un nolūku atvari var ne tikai noārdīt dzīves plūduma krastus, bet arī izmainīt dzīvi un likteni.
Iespēja gremdēties stāsta burvībā ir arī Lulū Teilores grāmatās Ziemas eņģelis un Torņa vilinājums.

Teilore atrodas dāmu literatūras virsotnē ar burvīgi uzrakstītu emocionāli saistošu stāstu, kuru baudīt katrā brīvā mirklī. Noslēpumu, melu un ilgi glabātu emociju eksplozija paralizē un neļauj atrauties no grāmatas lappusēm. /Daily Mail/

Šis romāns sagrābj savā varā un vairs nelaiž vaļā. Aizraujošs psiholoģisks trilleris! /Essentials Magazine/
Baiss stāsts par apsēstību un meliem, ļoti saistošs. Tas, ko redzam, ne vienmēr izrādās patiess. /Sunday Mirror/


The Sunday Times Bestsellers
Džeina Korija
"Asinsmāsas"
Tulkojusi Gunita Mežule, Artūra Zariņa vāka dizains, 448 lpp.

Stindzinošs psiholoģisks trilleris.
Alisona ir vecākā un gudrākā māsa. Netīras sirdsapziņas un vainas izjūtas nogurdināta, viņa patveras darbā, strādājot par mākslas pasniedzēju cietumā. Sieviete labprāt aizmirstu dienu, kurā visa viņas pasaule sagriezās kājām gaisā.
Kitija – jaunākā un skaistākā māsa – labprāt atcerētos dienu, kurā viņas mērķi un ideāli sabirza putekļos… Viņa sapņoja par spožu mākslinieces karjeru, bet nu tas vairs nekad nenotiks. Kitijai būtu daudz kas sakāms, tikai viņa nespēj to nevienam atklāt.
Tā bija abu māsu pēdējā kopīgi pavadītā diena, un tagad viņas līdz mūža galam saistīs nāvējošs noslēpums. Ir vēl kāds, kas alkst atriebes un pacietīgi gaida atmaksas brīdi…
Satricinošs, satraucošs, nospriegots sižets, labi veidoti raksturi un nodaļas ar beigām, kas paliek karājamies virs bezdibeņa.
Romāns, kurā nekas nav tā, kā izskatās pirmajā brīdī
Pēc The Sunday Times un Kindle Top 10 bestsellera Mana vīra sieva nāk vēl intriģējošāks, jaudīgāks trilleris. Īpaši patiks Laienas Moriartijas un B. A. Parisas cienītājiem.
Džeina Korija ir strādājusi žurnālistikā un pasniegusi radošo rakstniecību Oksfordas Universitātē. Trīs gadus mācījusi rakstniecību ieslodzītajiem stingra režīma cietumā, kas ir iedvesmojis autori radīt spēcīgos un šerminošos The Sunday Times bestsellerus – Mana vīra sieva un Asinsmāsas.

Psiholoģisko trilleru cienītāji aizrausies jau no pirmās lappuses. /Closer/
Man ārkārtīgi patika šī spriedzes pilnā un aizraujošā grāmata! Džeina Korija ir īsta psiholoģiskās spriedzes meistare! /Ketrina Krofta, romāna "Kamēr tu gulēji" autore/
Noslēpumains, daudzslāņains un aizraujošs trilleris, kas mudināja mani šķirt lapu pēc lapas līdz pašām beigām. /B. A. Parisa, romāna "Aiz slēgtām durvīm" autore/


"Da Vinči kods" autors Dens Brauns
"Sākums"
No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, Artūra Zariņa vāka adaptācija, 552 lpp.

Lai kas tu būtu
Lai kam tu ticētu
Viss ir mainīgs

Bilbao, Spānija
Roberts Lengdons, Hārvarda Universitātes simboloģijas un reliģiskās ikonoloģijas profesors, ierodas ultramodernajā Gugenheima muzejā Bilbao, kur paredzēts nozīmīgs pasākums – tur tiks pavēstīts par kādu atklājumu.
Edmonds Kiršs – viens no Lengdona pirmajiem studentiem Hārvarda Universitātē, miljardieris un futūrists, grasās nākt klajā ar pārsteidzoši apjomīgu atklājumu, kas palīdzēs rast atbildi uz diviem būtiskākajiem jautājumiem par cilvēces pastāvēšanu.
Taču rūpīgi ieplānotais vakars pēkšņi pārvēršas haosā, un Kirša vērtīgajam atklājumam draud briesmas izgaist uz visiem laikiem…
Lengdons ir spiests izmisīgi bēgt no Bilbao kopā ar Ambru Vidalu, eleganto muzeja direktori, kura kopā ar Kiršu veidojusi šo provokatīvo pasākumu.

Labākajās stila tradīcijās Dens Brauns iesaista šajā romānā kodus, zinātni, reliģiju, vēsturi un arhitektūru. Hārvardas simbologs – profesors Roberts Lengdons – nonāk bīstamās krustugunīs, meklējot atbildi uz cilvēces mūžīgajiem jautājumiem. Atbilde tiek atrasta, un tā ir šokējoša.

"Sākums"  ir Dena Brauna līdz šim visģeniālākais un izklaidējošākais romāns. Pasaules populārākais kriptotrilleru rakstnieks Dens Brauns zināms kā romānu Da Vinči kods, Inferno, Zudušais simbols, Eņģeļi un dēmoni, Maldu zona, un Ciparu cietoksnis autors.

Dens Brauns ir absolūts literatūras pasaules fenomens, viens no vispieprasītākajiem autoriem pasaules literatūrā. /The Washington Post/
Dens Brauns māk sastindzināt lasītāju gaidās. /The Wall Street Journal/


Adele Pārksa
"Svešinieks manās mājās"
No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, Artūra Zariņa vāka dizains, 480 lpp.


Kad tev ir viss, par ko esi sapņojis, tev ir viss, ko var zaudēt.
Elisona dzīvo dzīvi, par kādu allaž ir sapņojusi. Sievietes laimes kodols ir viņas brīnišķīgā ģimene: gādīgais, mīlošais vīrs Džefs un abu dievinātā meita Ketrīna – talantīga, skaista, gudra... Elisona ik mirkli velta Ketrīnai: sieviete vēlas, lai meitai izdotos piepildīt visu, par ko viņa sapņo. Lai meitai – daļiņai no Elisonas – izdotos kļūt par lielisku cilvēku.
Kāda svešinieka zvans pie durvīm satricina Elisonas idillisko pasauli līdz pašiem pamatiem. Sievietei nākas pārvērtēt savu ģimenes dzīvi, vēl vairāk, viņai nākas pārvērtēt pašai sevi. Kā māti. Kā sievieti. Kā cilvēku.
Sirdi plosoša ģimenes drāma, kurā psiholoģiski niansēti skatītas visas cilvēcisko attiecību šķautnes.

Adeles Pārksas skatījums allaž ir dziļš un pārdomas raisošs. Autores uzmanības lokā ir sievietes jūtas, viņas ģimene un tās šķietami ikdienišķās, mazās lietas, par kurām aizdomājas vien tad, kad jau ir noticis nenovēršamais. Lieliska literatūra inteliģentām lasītājām. Latvijā Adeles Pārksas romāni ir ļoti populāri sieviešu vidū, jo tie stāsta par svarīgāko – romantiku, mīlestību, sievietes laimi. Mūsdienīga romāna labākais paraugs.
Romantikas un sāpju pilnais romāns Brilles aklai mīlestībai, un dzīvesgudrais, draudzīgais Ar mīlestību nepietiek.

Brīnišķīgs romāns! /Daily Mail/
Uzmanību! Jūs nevarēsiet nolikt šo grāmatu malā! /Company/
Pārksai izdevies radīt žilbinošu romānu! /Mirror/
Apburošs! /Prima/