“Latvijas Mediji” aicina uz tikšanos ar vairākiem iemīļotiem rakstniekiem!


Izdevniecība “Latvijas Mediji” aicina visus grāmatmīļus no 23. līdz 25. februārim uz “Latvijas Grāmatu izstādi 2018” Ķīpsalā. Arī šogad izdevniecība ir sagatavojusi interesantu kultūras un īpašo piedāvājumu programmu!

Līdz šim nebijusi iespēja!

23. februārī plkst. 16.00–16.45 uz Lielās skatuves tikšanās ar pasaulē bestsellera statusu ieguvušās grāmatas “Klusums trokšņa laikmetā” autoru Ērlingu Kagi.

Norvēģu ceļotājs, piedzīvojumu meklētājs (1990. gadu sākumā kļuvis par pirmo cilvēku, kurš sasniedza “trīs virsotnes”: Ziemeļpolu, Dienvidpolu un Everestu), jurists ar Kembridžas Universitātes filozofijas grādu un uzņēmējs Ērlings Kage pavadīja 50 dienas Antarktīdā bez jebkādas saziņas ar pasauli. Par šo viņa dzīves periodu ir tapis bestsellers “Klusums trokšņa laikmetā” – īss, ar filozofisku ievirzi veidots apcerējums par klusumu un tā meklējumiem, par to, kā caur spēju rast iekšējo klusumu iegūt atslēgu uz Laimi un Mieru. Tas ir kļuvis par kulta bestselleru Norvēģijā, Francijā un Itālijā un izdots vairāk nekā 30 valodās, tostarp februārī arī latviešu.

“Nav nepieciešams kāpt kalnos, saka Kage, jo klusums ir visur, jums tikai tas ir jāindentificē, pēc tam jāizbauda un jāuzdrošinās turpināt to meklēt. Tā ir dzīves filozofija.” – Figaro Magazine.
“Vienkārši neparasta grāmata” – Trail Magazine.


Vēl pirmajā izstādes dienā – 23. februārī plkst. 15.00–16.00 uz Lielās skatuves viesosies dižkoku pētnieks un vairāku grāmatu autors Guntis Eniņš ar savu jaunāko grāmatu “Koki mājas nepamet”.


25. februārī, svētdien plkst.13.00–14.00 Jautrajā lasītavā visi mazie lasītāji laipni lūgti uz tikšanos ar populāro un iemīļoto lietuviešu bērnu grāmatu autoru Daiņu Šuki un viņa jauno darbu “Vista, kura pazuda miglā” – sirsnīgs stāsts par jautrās lauku sētas iemītniekiem. Šī ir “Bērnu žūrijā 2017” iekļautās grāmatas “Ezītis, kurš mīlēja slepeni” II sērija.

Vēl trešajā izstādes dienā – 25. februārī plkst. 14.00–15.00 Rakstnieku viesistabā visi interesenti un Daces Judinas literatūras lasītāji aicināti uz rakstnieces jaunā detektīva “Tīrītājs” atvēršanu un tikšanos ar autori.

Visas trīs izstādes dienas izdevniecības “Latvijas Mediji” ekspozīcijā:
• īpaši cenu un akciju piedāvājumi, kā arī zemo cenu lāde, kurā ikvienam būs iespēja atrast un izcelt kādu grāmatas pērli;
• bērnu radošie rīti kopā ar grāmatu māksliniekiem un amatniekiem;
• 23. februāra pēcpusdienā un īpašajās stundās, par kurām informācija būs izdevniecības stendā un sociālajos tīklos, iespēja tikties ar Latvijā iemīļotiem un populāriem grāmatu autoriem

Grāmatu izdevniecība “Latvijas Mediji” piedāvā dažāda žanra grāmatas: oriģinālo un tulkoto literatūru, vēsturi un dokumentālo literatūru, praktiskās grāmatas, gadagrāmatas, kalendārus, bērnu grāmatas.
2017. gadā izdevniecība lasītāju rokās nodevusi vairāk nekā 120 dažādu nosaukumu darbus. Grāmatas var iegādāties grāmatnīcās visā Latvijā vai izdevniecības E-veikalā veikals.la.lv Dzirnavu ielā 21, Rīgā.