Uzspēlē “Kontinentu Medības”!


“Latvijas Grāmatu izstādes 2018” apmeklētāji varēs izmēģināt spēli ”Kontinentu Medības” un piedalīties dažādos ar erudīciju saistītos konkursos.

“Kontinentu Medības” ir erudīcijas galda spēle, kurā spēlētāji pārbauda savu erudīciju, atbildot uz jautājumiem par visiem pasaules kontinentiem dažādās kategorijās (ģeogrāfija, sports, kultūra, vēsture, zinātne). Spēle ar 1260 unikāliem jautājumiem pārbauda ne tikai erudīciju, bet arī stratēģiju un veiksmi!


Piedalies spēles “Kontinentu Medības” erudīcijas konkursā un laimē spēli!
No 23. līdz 25. februārim aicinām visus erudītus piedalīties “Kontinentu Medības” erudīcijas spēlē, kurā būs dažādu kategoriju erudīcijas jautājumi par visiem pasaules kontinentiem. Dodot 1 minūti laika, spēlētājiem būs iespēja atbildēt uz (pēc iespējas vairāk) jautājumiem, neizmantojot palīgierīces.

Kur? “Kontinentu Medības” stendā (apvienotais stends ar spēli “Ceļojums Mīlestībā”)
Kas var piedalīties? Jebkurš! (spēle latviešu valodā, ieteicamais vecums: 12+)
Par ko būs jautājumi? Par visiem pasaules kontinentiem ģeogrāfijā, kultūrā, vēsturē, sportā, kā arī globāli
Kāda būs balva? Spēle “Kontinentu Medības”
Kā tiks noteikts uzvarētājs? Iesniedzot atbildes, spēlētājam būs jānorāda sava kontaktinformācija (pēc izvēles: tālr., e-pasts vai cits) un, apkopojot rezultātus, tiks izlozēts uzvarētājs no visvairāk uz jautājumiem pareizi atbildējušo spēlētāju vidū. “Kontinentu Medības” ar uzvarētāju sazināsies un vienosies par spēles saņemšanu, izmantojot norādīto saziņas informāciju.

Gaidīsim visus erudītus, lai kopīgiem spēkiem pārbaudītu zināšanas!

“Kontinentu Medības”
Mājaslapa: http://kontinentumedibas.lv
E-pasts: +371 29223601