Piedalies spēles “Burtošanas čempionāts” lielajās sacensībās!


Visās trīs “Latvijas Grāmatu izstādes 2018” dienās – no 23. līdz 25. februārim – ikviens tās apmeklētājs, iegriežoties “Kokmaizītes” ekspozīcijā, varēs piedalīties “Burtošanas čempionāta” lielajās sacensībās. Bet, ja šo spēli vēl neesi spēlējis, tad nāc – iemācīsim!

Kas jādara? Atnāc ar draugu vai draugu grupu līdz 5 cilvēkiem, un jums būs iespēja spēlēt spēli “Burtošanas čempionāts” starta komplektu ar pirmo paplašinājumu.

Cik ilgi varēs spēlēt?
Katra komanda var izvēlēties spēles laiku, kas nepārsniedz 30 minūšu laika limitu. Ņemiet vērā, ka katra spēlētāja rezultāts būs atkarīgs no iegūto punktu skaita! Iespējama iepriekšēja spēles galdiņa rezervācija!

Kā tiks noskaidrots uzvarētājs? Pēc katras spēles tiks saskaitīti punkti un reģistrēts katra spēlētāja individuālais rezultāts.

Express konkurss: Katra turnīra noslēgumā ikviens spēles dalībnieks varēs nopelnīt papildu punktus, 1 minūtes laikā mutiski papildinot nejauši izvēlētas 10 punktu vērtās zilbes. Tas palīdzēs uzlabot savu spēles rezultātu!

Kad paziņos rezultātus? Izstādes trešajā dienā – 25. februārī – plkst. 15.00 tiks paziņots uzvarētājs!

Balva: Spēlētājs, kurš kopsummā būs ieguvis vislielāko punktu skaitu no izveidotajiem vārdiem, savā īpašumā iegūs spēles “Burtošanas čempionāts” starta komplektu ar pirmo paplašinājumu!

Spēles valoda: latviešu
Ieteicamais spēlētāju vecums: 8+