Jautrajā lasītavā izdevniecība “Pētergailis” mazos lasītājus aicina doties Lielajā grāmatu ceļojumā apkārt pasaulei un laimēt īstu ceļojumu!


Izdevniecība Pētergailis aicina lielus un mazus lasītājus uz pasākumu Lielais grāmatu ceļojums, kurā kopā ar rakstnieku Juri Zvirgzdiņu un viņa jaunākās grāmatas varoni mazo Biti ceļosiet apkārt pasaulei. Savukārt rakstnieces Ineses Paklones grāmatu varones - olas no visas pasaules, nevardarbīgi pretosies Lieldienu olu cīņām.

Pasākumā izspēlēsim erudīcijas spēli, kuras galvenā balva būs īsts ceļojums Tu taču jau sen tur gribēji aizbraukt? Sadarbībā ar ceļojuma aģentūru IMPRO aizbraukt?

Gaidīsim Jūs “Jautrajā lasītavā” 25.februārī, plkst.13.15!

Par autoriem:

Juris Zvirgzdiņš ir viens no populārākajiem latviešu bērnu literatūras autoriem, kura darbi ir tulkoti daudzās valodās, savukārt izdoto grāmatu skaits pārsniedz vairākus desmitus.

Inese Paklone latviešu bērnu literatūrā pazīstama ar saviem lieliskajiem tulkojumiem no nīderlandiešu valodas – gan Tona Tēlehena “Skolotāja Krāsne”, gan Žana Frīnsa “Skolotājs Jāps var visu”, kurš iestudēts Jaunajā Rīgas teātrī, raisīja nebijušu jauno lasītāju un skatītāju interesi. Autores debiju latviešu bērnu prozā – 2015.gadā izdoto grāmatu “Ziemassvētku zāģītis” recenzenti atzinuši par izcilu darbu, “(…) kas noteikti kļūs par Ziemassvētku klasiku.