Vārdnīcas, motivējošas grāmatas, grāmatas bērniem – piedāvā izdevniecība “Avots”


Izdevniecība “Avots” “Latvijas Grāmatu izstādē 2017” piedāvās gan vārdnīcas, gan literatūru personiskai pilnveidei un biznesa vadībai, kā arī grāmatas mazajiem lasītājiem.
Pasaulslavenā skolotāja Robina Šarmas (Robin S. Sharma) grāmata «Izcilības stundas» ieinteresēs apmeklētājus, kuri vēlas uzzināt ko vairāk par līdermākslu. Šarma, daudzu motivējošu darbu autors, kā arī pasaules malu malās gaidīts semināru, konferenču un apmācības programmu vadītājs, latviešu lasītājam ir labi pazīstams. Šī ir devītā grāmata, kas baudāma latviešu valodā, un viņš šeit ir uzstājies arī klātienē. Autors atklāj, kā maksimāli realizēt savu iekšējo potenciālu nolūkā pilnveidot sevi gan kā personību, gan arī kā augstas klases profesionāli. Grāmatu caurvij aicinājums domāt, ko mēs vēlamies ar savu dzīvi apliecināt un kāds būs mūsu atstātais mantojums.

“Laba redze. Kā to saglabāt un kā ārstēt” – otra jaunākā izdevniecības “Avots” grāmata. Veselas acis un laba redze ir cilvēka lielākā vērtība, par ko nopietni jārūpējas visa mūža garumā. Grāmatā izsmeļoši skaidrots, kādi ir redzes traucējumi, aplūkotas biežāk sastopamās acu slimības, sniegti padomi, kā nostiprināt un uzlabot redzi. Grāmata domāta visiem, kam rūp sava veselība.

Daces Lasenbergas grāmata “Pieci kaķi, trīs peles un vēl viskautkas...” - dzejoļi -pasakas bērniem būs saistoša literatūra mazuļiem.


Tiem, kuri vēlas apgūt itāļu valodu, lieti noderēs “Latviešu-itāļu vārdnīca”.