Atnāc uz izstādi “Latvijas grāmata 2017” un iemācies spēlēt aizvadītā gada dižpārdokli - galda spēli ”Burtošanas čempionāts” STARTS ar PIRMO paplašinājumu!


Burtot ir jautri! Ģimenes, draugu vidū vai pat latviešu valodas stundā. Šādu slavu ir ieguvusi zilbju kāršu spēle “Burtošanas čempionāts”. Spēles STARTA komplekts tika izdots 2015. gada nogalē, bet 2016. gada nogalē tam pievienojās spēles PIRMAIS paplašinājums. Atnāc uz izstādi “Latvijas Grāmata 2017”, lai ieraudzītu, uzspēlētu un galvenais – iemācītos spēlēt visas “Kokmaizīšu” spēles.

“Kokmaizītes” izklaidējē un izglīto ar pašu radītām un saražotām - Latvijas kultūrvidei veltītām galda spēlēm visai ģimenei. Spēles ir lieliska izklaide ģimenē, brīvbrīdis mācību iestādē vai līdzi paņemama - mīļa piemiņa no Latvijas.

Sekojiet https://www.facebook.com/KurlandWoodcake un uzziniet, kā var nopelnīt patīkamas atlaides – spēļu iegādei izstādes laikā!

Par Burtošanas čempionātu.
Ja spēle “Burtošanas čempionāts” STARTA komplekts piedāvā 179 kārtis ar 144 latviešu valodai raksturīgākajām zilbēm, ar kurām var darināt vairāk nekā 2000 latviešu valodas vārdu, tad "Burtošanas čempionāts" STARTS un PIRMAIS paplašinājums kopā veido jautrību ar vairāk nekā 20 000 vārdu meklēšanu. Turklāt paplašinājumā ir iekļautas Iespēju kārtis, kuras ļauj arī mazliet pakaitināt citus spēlētājus, "paākstīties" ar klāt pierunātām zilbēm vai izjaukt citu spēlētāju plānus...
Abus komplektus kopā saliekot, var spēlēt ar:
- 156 vieglāk izmantojamām zilbju kārtīm;
- 109 grūtāk izmantojamām zilbju kārtīm;
- 60 uzdevumu kārtīm;
- 12 iespēju kārtīm.

Spēle “Burtošanas čempionāts” Latvijas tirgū ir kļuvusi par nopietnu konkurentu, populārajai burtu spēlei “Scrabble”. Īpaši jau tādēļ, ka to ir vieglāk spēlēt, jo zilbes ir atraktīvākas par burtiem un spēj pateikt priekšā, kādu – citu zilbi tās vēlas redzēt sev blakus.

Spēle veidota, ar Valsts kultūrkapitāla fonda, kolektīvā ieguldījuma portāla “Projektu banka” un SIA “Darbnīca A projekti” finansiālo atbalstu. Spēli izstrādājis Latvijas dizaina projektu uzņēmums IK “Kurland Woodcake” jeb “Kokmaizītes”. Spēles autore ir Baiba Altena sadarbībā ar galda spēļu lietpratēju Pāvilu Jurjānu, spēles māksliniece ir Anna Orniņa.

Kurland Woodcake jeb Dizaina projekts “Kokmaizītes” turpina senās galda spēļu tradīcijas, veidojot spēles, kuras ne tikai izklaidē, bet arī izglīto. Dizains, kuru radām, stāsta par vidi, kuru esam iztēlojuši spēlēs. Dizainu veido mākslinieks – grafiķis. Spēļu materiālam izmantojam koku, audumu vai papīru.

Kopš 2009. gada, kad uzsākta darbību, ir radītas 9 spēles: Burtošanas čempionāts STARTS un PIRMAIS paplašinājums (2015/2016); Kartupelis (2014); Latgaliešu un Latviešu DOMINO (2011); Atmiņas spēle Vidzeme (2012); Bīdāmās puzles Rīgas gailis (2011) un Ikšķile (2010); Kurzemes vēja rati (2010); Laimes nams (2010).