Izdevniecība “Lauku Avīze” piedalīsies “Latvijas Grāmatu izstādē 2017” ar bagātīgu jaunumu klāstu


Šogad savus uzticīgos lasītājus izdevniecība “Lauku Avīze” priecēs ar jaunumiem - Olivjē Trika lielisko detektīvu “Pēdējais lapzemieties”, Valda Celma pētījumu “Baltu dievestības pamati”, Birutas Eglītes stāstiem par Spridzānu dzimtu “Ceturtais bauslis” un Daces Judinas detektīvu “Ceturtais kauliņš”.

Arī šogad labas cenas un iespēja iegādāties tautā tik iemīļotos “Lata” romānus, padomiem bagātās Tematiskās Avīzes un 2017. gada kalendārus tikai par vienu eiro.

Padomāts arī par jaunajiem lasītājiem. Tikko grāmatu plauktā būs nonākusi bērnu detektīvsērijas “Agata Mistērija” 5. grāmata “Dodža kronis”, kas aizvedīs mazos detektīvus uz Venēciju un ļaus izbaudīt karnevāla gaisotni, kā arī grāmata pusaudzēm “WhatsApp meitenes” un bērnu jau iemīļotā sērija “Aguss un mošķi”.

Izdevniecība “Lauku Avīze” ir sarūpējusi arī iespēju klātienē satikties ar rakstniekiem:

24. februārī “Rakstnieka viesistabā” no plkst.15.00-17.00 pasākumā “LATVIJAS SIMTGADI SAGAIDOT: VĒSTURE, IEDVESMA UN GARŠA” izziņos 2018. gada "Lata" romāna konkursa uzvarētājus; rakstniece Biruta Eglīte prezentēs grāmatu "Ceturtais bauslis", kā arī notiks tikšanās ar portāla “Garšīga Latvija" un grāmatas “Eiropas vēsture Latviešu Virtuvē” autoriem Sandru un Valdi Ošiņiem.

25. februārī “Lielajā skatuvē” no plkst.12.00-13.00 - “ZIN DIEVIŅIS, ZIN LAIMIŅA” . Valda Celma grāmatas "Baltu dievestības pamati" prezentācija. Diskusiju vadīs rakstniece Eva Mārtuža.

“Latvijas Grāmatu izstādes 2017” noslēdzošajā dienā, 26. februārī, “Lielajā skatuvē” no plkst. 12.00-13.00 - “NOZIEGUMAM PA PĒDĀM”. Par mūsdienu detektīvromānu starp žurnālistiku un izdomu diskutēs franču žurnālists un detektīvromāna “Pēdējais lapzemietis” autors Olivjē Triks, kā arī latviešu kriminālromānu rakstnieces Monika Zīle un Dace Judina. Sarunu vadīs "Latvijas Avīzes" žurnālists Artis Drēziņš Vairāk par izdevniecību var lasīt : www.la.lv