“Brain Games” iepazīstinās ar dažādām galda spēlēm un Latvijas galda spēļu kultūru!


Galda spēļu uzņēmuma “Brain Games” misija ir dot iemeslu cilvēkiem sanākt kopā un jēgpilni pavadīt laiku, tādēļ arī uzņēmuma mērķis šā gada “Latvijas Grāmatu izstādē” ir izstādes dalībniekus iepazīstināt ar dažādām galda spēlēm, kā arī Latvijas galda spēļu kultūru.

Apmeklējot “Brain Games” stendu izstādē, varēs spēlēt gan veiklības, gan stratēģijas, gan asociāciju spēles, kuras iemācīs zinošie un entuziastiskie Brain Games darbinieki. Izspēlētās spēles būs iespējams arī iegādāties tur pat uz vietas stendā ar zemāku cenu.

Kā papildus vēlamies informēt izstādes dalībniekus par uzņēmuma “Brain Games” darbību – veikalu, spēļu vakariem, piedāvājumu izglītības iestādēm, pasākumiem, čempionātiem u.c. galda spēļu kultūras nozīmīgām daļām.

Spēles var noderēt ne tikai atpūtas brīžos, bet arī mācību procesā. Tādēļ mūsu stendā būs atrodamas arī tādas spēles, kas var papildināt mācību stundu saturu un vielas apguvi, piemēram, matemātikā, valodās.

Zinot, ka izstādi apmeklē arī bērni un vecāki, “Brain Games” būs sarūpējis spēles dažādiem vecumiem. Īpaši vēlamies izcelt spēli “Ice Cool”, kas ir viena no jaunākajām un arī inovatīvākajām spēlēm. “Brain Games” kolēģu radītā spēle pusgada laikā internacionālā līmenī ieguvusi jau 5 godalgas. Tā ir pirmā "knipju" spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkuamot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains "kaste kastē" sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu. Šī spēle īpaši piemērota ģimenēm un bērniem, bet var sagādāt ļoti jautrus mirkļus arī pieaugušajiem.

Vēl pāris spēles, kuras būs iespējams iepazīt:

Izstādē būs iespēja iemācīties un spēlēt arī: “Halli Galli”, “Halli Cups”, “Rory’s Story Cubes”, “Codenames”, “Happy Cubes”, “Logic Cards”, “Mysterium”, “Pandemic”, “Catan”, “Carcassonne”, “Saboteur”, “Yoo-hoo”, “Bau Boom”.

Kontakti:
“Brain Games”

Adrese: K. Barona 55, Rīga
Mājaslapa: www.brain-games.lv
Seko: www.facebook.com/BrainGamesLV