Apmeklē “Jautro lasītavu” un ielūkojies Pūķu salā!


“Jāņa Rozes apgāds” mazos lasītājus aicina apmeklēt “Jautro lasītavu”, kur trešajā izstādes dienā – 26. februārī, plkst. 13.15 notiks pasākums “Mazais pūķis Kokosrieksts un viņa draugi”.Bērni pasākumā varēs iepazīties ar pirmajām trim vācu rakstnieka Ingo Zēgnera grāmatām par Pūķu salas iemītniekiem, izveidot savu plastilīna pūķīti, uzzināt par Kokosrieksta jaunajiem piedzīvojumiem, krāsot, zīmēt un labi pavadīt laiku, kamēr vecāki – mierīgi apskatīs izstādi!

Vai tu jau pazīsti mazo pūķi Kokosriekstu?
Viņš ir ļoti atjautīgs, ļoti drosmīgs un ļoti, ļoti ziņkārīgs. Tam, kurš ir atjautīgs, drosmīgs un ziņkārīgs, gadās milzum daudz piedzīvojumu. Un par tādu, kuram gadās milzum daudz piedzīvojumu, dažkārt tiek sarakstītas grāmatas. Kokosriekstu izstādē palīdzēs iepazīt Barbara Šmite.

Pasaules okeānā ir salas, par kurām cilvēki vēl šobaltdien neko nezina. Šāda vieta ir arī Pūķu sala, kur mājo ugunspūķi. Viņi pārtiek tikai no augiem, un vislabāk viņiem garšo grauzdēti kokosrieksti.

Vācu bērnu grāmatu autors Ingo Zīgners stāstus sācis sacerēt jau bērnībā, bet vēlāk iemācījies arī zīmēt. Kopš 2002. gada viņa grāmatas par pūķīti Kokosriekstu tulkotas neskaitāmās valodās un iekarojušas miljoniem mazo lasītāju sirdis. Tagad pirmās trīs beidzot var lasīt arī latviešu bērni!