“Tellyourstory” aicina spēlēt spēles un iepazīt sevi un citus!


Visas trīs izstādes dienas SIA “Tellyourstory” ekspozīcijā varēs uzspēlēt spēles “Stāstu stāstiem izstāstīju”, “Parunāsim?!” un nesteidzīgi aprunāties.


2014. gada nogalē Latvijā tika izstrādāta interesanta un noderīga spēles veida metode – kartiņas “Stāstu stāstiem izstāstīju” (angliski – “Tell your Story”) un 2016.gada sākumā – spēle pāriem un pārīšiem “Parunāsim?!”. Metodes autores ir Ginta Salmiņa un Zane Veinberga.

Abas autores ikdienā nodarbojas ar metožu izstrādi un apmācību vadīšanu gan jauniešiem, gan uzņēmumu kolektīviem visā Latvijā, un saprot cik nozīmīgi ir veltīt laiku sevis attīstīšanai – lasot grāmatas, izglītojoties un spēlējot attīstošas spēles. Sevis iepazīšana un citu iepazīšana, laika veltīšana sarunām vienam ar otru – ir tikai daži veidi kā paveram jaunus apvāršņus un spējam skatīt cilvēkus no cita skatu punkta. Šīs spēles veida metodes veicina izziņu, toleranci, pilnveidi, kā arī ir ļoti interesantas un izklaidējošas.

“Tellyourstory” aicina uz pasākumu “Rakstnieku viesistabā”

26. februārī plkst. 13.00–14.00 “Rakstnieku viesistabā” notiks pasākums “Mēs katrs esam sava stāsta autors”, kurā varēs satikt attīstošās sarunu spēles “Stāstu stāstiem izstāstīju” un spēles pāriem “Parunāsim?!” līdzautori Zani Veinbergu. Tikšanās laikā būs iespēja uzzināt par spēlēm, par tās mērķiem, izspēlēt praktiski “Stāstu stāstiem izstāstīju” kartiņas, kā arī uzzināt dažus noslēpumus par šo spēli! Vairāk: www.tellyourstorycards.com