“Amber Puzzle” aicina likt puzles un spēlēt izzinošas spēles!


SIA “Amber Puzzle” izstādē piedāvās dažādas jautras un krāsainas puzles un spēles gan mazajiem, gan lielajiem pužļu licējiem.

Izstādē darbosies bērnu rotaļstūrītis, kur varēs gan atpūtināt kājas, gan arī klātienē izmēģināt salikt nopērkamās puzles. Bērni varēs salikt burtiņus, ciparus, Latvijas karti, latviešu tautas tērpus, kā arī satiksmes ainiņas un dažādas pasakas. Lielie varēs “pacīnīties” ar 400 vai 1000 gabaliņu puzlēm ar Latvijas ainavām.

“Amber Puzzle” šogad īpašu jaunumu sagatavojuši profesionāļiem, kuri strādā jomās, kur attīsta ar cilvēku personīgo un profesionālo izaugsmi – pedagogiem, psihologiem, koučiem, grupu treneriem, vadītājiem, supervīzoriem. Izstādē būs pieejamas un izpētāmas izzinošās un interaktīvās spēles un metodes no www.tavasmetodes.lv – metodiski palīgmateriāli par komunikācijas veicināšanu, karjeras izvēli un izaugsmi, emocionālās inteliģences pilnveidošanu, attiecību stiprināšanu, radošu biznesa attīstību un vadītāja kompetences paaugstināšanu. Vairāk: www.latvijaspuzles.lv