Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Korgiju ņiprās dejas izstādē “Latvijas uzvarētājs 2018”

Jau 9. un 10. jūnijā izstādē “Latvijas uzvarētājs 2018” Ķīpsalā, līdzās suņu un kaķu skaistumkonkursiem, apmeklētāji varēs vērot arī aizraujošus paraugdemosntrējumus, šovus un pat kaķu adžilitī. Tostarp dejas un amizantus trikus rādis divi ņipri Velsas pembrokkorgiju puikas Žetems un Šans, kas vienaldzīgu neatstās nevienu.
Lasīt vairāk >>>

 Latvijas labākā jaunā hendlere ceļā uz uzvaru!

Vai zini, kas ir hendlers? Tas ir suņu demonstrētājs, kas ringos izrāda suņus un izceļ to labākās īpašības. 9. un 10. jūnijā izstādē "Latvijas uzvarētājs 2018" Ķīpsalā ringos ar 1700 Eiropas dižciltīgākajiem suņiem darbosies hendleri, starp viņiem arī Latvijas labākā junioru hendlere 2017 – Ance Gercāne.
Lasīt vairāk >>>

 Aplūko Eiropas skaistākos kaķus un suņus izstādē “Latvijas uzvarētājs 2018”!

9. un 10. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu un kaķu izstāde “Latvijas uzvarētājs 2018”, kurā par tituliem un atzinībām sacentīsies četrkājainie aristokrāti – visdažādāko šķirņu suņi un kaķi no visas Eiropas. Līdztekus mājdzīvnieku skaistumkonkursiem būs arī zoopreču ekspozīcija, aizraujoši suņu triku demonstrējumi, šovi un pat kaķu adžiliti!
Lasīt vairāk >>>

 Aplūko skaistākos suņus un kaķus izstādē „Latvijas uzvarētājs 2018”!

Jau 9. un 10. jūnijā Ķīpsalā notiks izstāde „Latvijas uzvarētājs”, kurā vienkopus būs aplūkojami skaistākie un dižciltīgākie visdažādāko šķirņu suņi un kaķi no Latvijas un ārvalstīm.
Lasīt vairāk >>>

 Uzzini, kā veiksmīgi nofotografēt savu mīluli

Katram savs četrkājainais draugs vienmēr ir visvismīļākais, ar kuru gribas gan palepoties draugu priekšā, gan padalīties ar skaistām fotogrāfijām feisbukā. Bet kas ir jādara, lai fotogrāfija izdotos?
Lasīt vairāk >>>

Dalībnieku ziņas

Iepazīsties ar jauno EUKANUBA barību suņiem!

EUKANUBA barība, ko izstrādājuši veterinārārsti un ko iesaka vadošie audzētāji, nodrošina profesionālu suņu ēdināšanu visos dzīves posmos.
Lasīt vairāk >>>

„Universitātes Vetfonds” piedāvājumā viss Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai

SIA Universitātes Vetfonds stendā atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem un beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam - nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem, drošības jostām un sēdekļu pārklājiem automašīnām.
Lasīt vairāk >>>

“Birma Pets” stendā viss tavam mīlulim – no barības līdz kosmētikai!

BIRMA PETS stendā visiem pūkaino mājas mīluļu īpašniekiem būs lieliska iespēja iegādāties augstas kvalitates konservus MARP, holistic un super-premium sauso barību MARP, profesionālo suņu un kaķu kosmētiku PURE PAWS, #1 ALL SYSTEMS, LADYBEL un IV SAN BERNARD. Kā arī būsim priecīgi sniegt bezmaksas konsultācijas suņu un kaķu ādas un spalvas kopšanas jautājumos.
Lasīt vairāk >>>

”Dog Fan” piedāvās suvenīrus kolekcionāriem un noderīgas lietas izstāžu suņu īpašniekiem

Esiet laipni aicināti apmeklēt „Dog Fan” stendu, kur jūs atradīsiet dažādus suvenīrus un dāvanas ar suņu tematiku (figūriņas, magnētiņus, brošas, atslēgu piekariņus, krūzes u.c.), kā arī skaistas, noderīgas lietas izstāžu suņu īpašniekiem – ekskluzīvas somiņas gardumiem ar dažādu šķirņu izšuvumu, numuru turētājus
Lasīt vairāk >>>

JOSERA : Mūsu četrkājainajiem mīluļiem – tikai pašu labāko

Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2018” Josera stendā būs iespējams iegādāties mīļdzīvnieku barību par izdevīgām cenām un uzzināt par jauniem produktiem.
Lasīt vairāk >>>

ZOOGEN piedāvās īpašas cenu atlaides izmeklējumiem!

Uzņēmums ZOOGEN piedāvā molekulāri ģenētiskos izmeklējumus suņiem iedzimto slimību, apmatojuma krāsas un citu ārējo pazīmju, piederības šķirnei, paternitātes / maternitātes noteikšanai.
Lasīt vairāk >>>

PetCity - vispusīgu pakalpojumu centrs mājdzīvnieku īpašniekiem!

Šeit ir ne tikai veterinārā aptieka, bet arī zooveikals un dzīvnieku frizētava-salons.
Pie mums nopērkamas veterinārās zāles un medicīnas preces, dzīvnieku higiēnas un kopšanas līdzekļi, specializētas papildbarības, pretparazitārie līdzekļi, plašs barību klāsts, rotaļlietas un citi nepieciešamie piederumi suņiem, kaķiem, grauzējiem, rāpuļiem un zivīm.
Lasīt vairāk >>>


Suņu klubu ziņas

Vācu aitu suņu klubs

Vācu aitu suns, ko tautā bieži dēvē par vilku suni vai vienkārši vilku, ir šķirne, kuru pazīst ikviens. Šīs šķirnes suņus visā pasaulē izmanto kā glābējus, neredzīgo pavadoņus, terapeitus, policijas un robežsardzes darbā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas mopšu klubs

Vispopulārākā mūsu šķirne bija Bīdermeijera laikā, taču arī šodien par patiesiem šķirnes faniem nevaram žēloties, jo mopša krunkotais ģīmītis ar lielajām, it kā lūdzošajām acīm uzrunā ikvienu. Neskatoties uz drukno augumiņu mopši ir kustīgi, ziņkārīgi un saimnieku bezgala mīloši. Ienāc mūsu stendā un uzzini vairāk par šo jauko šķirni!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs

Gluži 101 dalmācietis mūsu klubā nav, bet pulciņš ir prāvs. Bez tam mums ir arī tāda šķirne kā Rodēzijas ridžbeks, ar kuru varat droši doties lauvu medībās, ja kāds lauva vēl Latvijā palicis, tomēr vieni no populārākajiem kluba suņiem ir bīgli – azartiski mednieki, kurus tikpat viegli pierunāt arī rotaļāties, skriet, apgūt dažādus trikus (ja saimniekam ir dzelzs pacietība).
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau-čau un primitīvo šķirņu suņu klubs

Mūsu klubs ir vienīgais specializētais klubs Latvijā, kurš apvieno špicveidīgās šķirnes un pirmatnējā tipa suņus, t.i. šķirnes, kuras cilvēks vismazāk mainījis gadu gaitā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu – cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrība

1986. gadā dibinātā Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība (VDzAB) ir viens no vecākajiem Latvijas Kinoloģiskās Federācijas klubiem un tā rīkotā ikgadējā šķirņu suņu izstāde, kas notiek Reņķa dārzā, kļuvusi par savdabīgu pilsētas vizītkarti.
Lasīt vairāk >>>

Terjeru cienītāju biedrība

Kā jau norāda kluba nosaukums, tad mēs klubā cienām, mīlam un lolojam visdažādākos terjerus. Mūsu suņi pēc ārējā izskata ir ļoti dažādi un krāsaini, bet viņi visi ir īsti terjeri – neatkarīgi, mazliet stūrgalvīgi, labi žurku ķērāji, vienmēr gatavi iesaistīties gan tusiņā, gan kautiņā. Daudzi no mūsu terjeriem nemaina vilnu, tā gan ir jācērp vai jāizplūc. Ja gribi kļūt par terjeru cienītāju, tad nāc pie mums!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

„Latvijas uzvarētājs” iesaka:

23. un 24. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

26.-27. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: