Страны
Отрасли
Компания
Страна
Но. стедна
Лого
A. BAZARO
C15
Aigars Rūrāns
E3
AIX
D6/E7
Akcijas plaukti
B13
Akvatechnika
D8/E9
ALDA SĪMANE
Ārējais-11
Alterno M
B8
Andra Meinerte
D6/E7
ANNELS GRUPA
E24
Apzaļumošanas augstskola
E4/F1
Arborist shop
Ārējais-34
ARION FASOLI SRL
C11
Arka-B Sia
C12/D9
ARS Serviss SIA
C25
ARTEHAUS
Ārējais-41
ASKOVITA
Ārējais-14
Baibas Bode
A14
Baltekas
A33
BALTI GROUP
B14
Baltijas Durvis
Ārējais-47
Baumera
Ārējais-50
BEZĒ
E18a
Biedrība PINS
A3
BIODEPOSIT EUROPE
B12A
BIOEFEKTS SIA
A7
BIOFARMACIJA
B7
Bloemengroothandel A. Heemskerk
A22/D11
CASADA
A31
Daila Vanaga
B20
Dale Šakaliene
Ārējais-45
DEMBAVOS MEDELYNAS
Ārējais-49
DLG Service
A12
DM Tehnika
B18/C17
DOMIR
C19
Dovydas Butautas
Ārējais-39
DTC LT
B24/C23
Dzintra Jurevica
Ārējais-24
Eco Oil
C8/D5
Ecomark SIA
Ārējais-25
Edgara Amerika kūdras darbnīca
F6
EFIJA-2
B22
EGMETA
Ārējais-48
EKO INVEST SIA / stiklaverandas.lv
Ārējais-55
Eko Siltumnīcas
B10/C9
Elfa Cāne
Ārējais-40
Eljunga
A20
EM TEHNOLOĢIJA SIA
A25
ESTWINK.EU
A10
Eternit Baltic
Ārējais-42
Eva Meržejevska
Ārējais-37;A13
Floriart
A22/D11
GAILIS AG
Ārējais-21
Gaļina Vasiļjeva
Ārējais-10
Garkalnes sieviešu klubs ,,Pīlādzītis"
D6/E7
Garpirksts
F4
GG Pro
A17
Green Hive
E18
GREEN LINK
A16
Green-PIK LAT
B6
HARP
B12
Hartvigs Brantēvics
F11;D4/E5
HEDERA PLUSS SIA
Ārējais-15
HELMIKS
Ārējais-4
HT Motors Baltic Ltd
C6/D3
I. Tiesnese
Ārējais-29
Iglusauna
Ārējais-13
Ilmārs Zirnis
Ārējais-19
Ilona Zaķe
D6/E7
Inese Priedīte
A21
Inese Suta
D6/E7
Inga Eglīte
D6/E7
Inga Logina
D6/E7
INPUIT OU
C10/D7
Irrigation Systems
B11
Iveta Meiere
D6/E7
Jānis Smelters
F5
Javer.lv
C5
Jēkaba grāls Brālība
E16
JMK LUX, SIA
Ārējais-58
JUMATEX
Ārējais-44
Kalnmesteri
E8
KAMPELIS
Ārējais-23
KANRUGĖLĖ UAB
Ārējais-16
Konfelāde
D2
KONSTA BALTIKS
Ārējais-28;A23;A9
Kontena
C3
Konvents Rīga
A13a
KORPA
B24/C23
Kristīne Balta
D6/E7
Kristīne Dijeva Drosake
F13
Lāsma Mennika
A29
Latgolys Golds
E16a
Latvijas Floristu apvienība
A22/D11
Latvijas Kazkopības biedrība
F7
LATVIJAS LAUKU SIEVIEŠU APVIENĪBA
D6/E7
Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrība "Trusis un citi"
D12/E13
Liene Būnjukova
A2a
LIENES KONDITOREJA
Ārējais-44
LIEPAS Z/S
Ārējais-6
Linkuvos mesa
C21
LSEZ SIA HIDROLATS
A15
LU RODODENDRU SELEKCIJAS UN IZMĒĢINĀJUMU AUDZĒTAVA "BABĪTE"
C4/D1
MAGNUS S, SIA
B26
Maija Eglīte
Ārējais-9
Maira Vīķe
D6/E7
Māra Kagaine
E20
MĀRA OZOLA
Ārējais-35
Marema
E10/F3
Marita Gorodniceva
D6/E7
MASCUS.LV
---
MATOGARD LV
B16
MEDELYNAS
Ārējais-43
Medrieve
Ārējais-59
MELDIJA
B24/C23
Meristēmas
Ārējais-8
MERKURITA LV
C13
Metal Art MS
E2
MEŽA AVĪZE
A5
MK Dizains
Ārējais-46
Modul Sia
A27
NEO SIA
Ārējais-2
Neoklasika
A2b
Norvydo medelynas
Ārējais-1
Nuga Lux
A1
OPTIKO
B3
PAVESINES
Ārējais-53
POLIALEX
B19
PRECES DARBAM
Ārējais-51;A4
PŪRES DĀRZKOPĪBAS IZMĒĢINĀJUMU STACIJA as
Ārējais-30
R16
B9
Rafa kaņepes
E22a
Rasmedis
B17
Raunas Lauktehnika, SIA
A22/D11
RaWood Rīga
Vestibils
Ražošanas tehnoloģijas
A8
Regīna Cible
E22
REKYVA
B20a
Rendex
A11
Revivar
Ārējais-54
RIPO AUTO, Jaunrades skola
C2/E1
Rodnas OÜ
Ārējais-63
ROTONS SIA
Ārējais-36
Sarmīte Linde
E20a
Sarmīte Zālmane
Ārējais-5
SAVINGĖ UAB
B24/C23
SIA Agc Group
F9
SIA CERISE
A2/B1
SIA Gustozo
Ārējais-56
SIA LIKTENIS
Ārējais-26
Sigrūna Avota
A19
Stādīsim.lv /Stādu katalogs ar interneta veikala funkcijām/
A18
STRODS JURIS
Ārējais-20
Sulinkiai
C7
Tadoukis.lt
Ārējais-12
TAVIRA
B24/C23
Timbero
Ārējais-57
Tirgus Brālis
E14
Topinambo Agro
B4
TRUBIŅA DAILA
Ārējais-18
UOT
A6/B5
UT KATILAI
B24/C23
VAJARS
Vestibils
Valdis Vadzinskis
Ārējais-3
Valentīna Pole
D6/E7
VĀLODZE-V
Ārējais-7
Venera Rudane
B15
VILĀNS JĀNIS , VILĀNS JURIS
Ārējais-27
Vilnis Krasovskis
E6
VISMAS
Ārējais-31
Z/S Virši
E12
* В каталог помещена поданная участниками информация, и за ее содержание отвечает участник выставки.