BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē “Latvijas uzvarētājs” astaiņi un ķepaiņi no 13 valstīm

8. un 9. jūnijā Ķīpsalā notiks izstāde dzīvnieku mīļotājiem – „Latvijas uzvarētājs”, kurā vienkopus būs apskatāmi visdažādāko šķirņu suņi un kaķi no 13 valstīm. Nāc vērot pasākuma galvenos varoņus skaistumkonkursos, novērtē viņu spējas paraugdemonstrējumos un eleganci šovos.


Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) un Latvijas felinoloģijas asociācijas “Felimurs” prezidente Vija Klučniece norāda: “Katra izstāde ir atšķirīga. Šoreiz Ķīpsalā būs fantastiska iespēja redzēt tik daudz un dažādus kaķus, kuri Latvijā nav reģistrēti, kā arī varēs skatīties un vērot pārsteidzošus trikus un visdažādākos paraugdemonstrējumus.” 

“Zelta kaķi” no 13 valstīm!
Īpašs notikums gaidāms četrkājaino draugu mīļotājiem, jo Latvijā pēc ilgāka laika atkal notiks Pasaules kaķu izstāde un arī prestižā starptautiskā konkursa “Pasaules Zelta kaķis 2018” fināls. Prestižajā konkursā piedalīsies labākie un skaistākie minči no 13 (!) valstīm, tostarp no tālās Taizemes un Ķīnas.

Apmeklētāji varēs vērot kaķēnu, junioru, pieaugušo minču, kastrātu “Master”, “Double Master” un “Triple Master” ringus, kā arī britu, skotu nokareno ausu, Menas jenotveidīgo, Kuriļu bobteilu un sfiksa šķirnes kaķus specializētajās izstādēs. Bet tas nebūt nav viss! Notiks arī skaistāko kaķeņu, “Macho” jeb runču skaistuma šovi, balto, meža, kā arī reto kaķu šķirņu un čempionu šovi.

Populāras un retas suņu šķirnes
Par titulu “Latvijas uzvarētājs 2019” divas dienas Ķīpsalā sacentīsies 1700 suņu – garspalvaini, īsspalvaini, lokaini un asspalvaini, miniatūri un lieli, medību, darba un dekoratīvie sunīši no Latvijas un ārzemēm. Līdzās populārajiem labradoriem, čivavām, franču buldogiem un citām šķirnēm Ķīpsalā būs sastopami arī īsti retumi – īru ūdensspaniels, melnlāsumainais jenotu dzinējsuns, amerikāņu ūdensspaniels un tulpju jeb marķīzes suņi. Pēdējā minētā šķirne, kas ir ļoti populāra Nīderlandē, bet pasaulē vēl maz izplatīta, šobrīd vēl gaida FCI (Starptautiskās Kinoloģiskās federācijas) apstiprinājumu.

Līdzās vērtēšanai ringos četrkājainie draugi rādīs arī aizraujošus paraugdemonstrējumus un šovus, kuros atklās savu lielisko atjautību un izveicību, kā arī izrādīs savu skaistumu šķirņu demonstrējumi. 

Nolūko četrkājaino draugu
Ja vēl tikai esi sava četrkājainā drauga meklējumos, izstāde būs lieliska vieta, kur iepazīt suņu un kaķu šķirņu daudzveidību un aprunāties ar pieredzējušiem speciālistiem! Jāatgādina, ka kucēnu un kaķēnu tirdzniecība izstādē nav atļauta.

Palutini savu mīluli!

Līdzās ķepaiņiem un astaiņiem izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019” būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties visu nepieciešamo sava mīluļa veselībai, labsajūtai, skaistumam un atpūtai! Ķīpsalā varēs izvēlēties gan piemērotāko suņu un kaķu barību un gardumiņus mīlulim, gan atrast kaklasiksnas, pavadas, drēbītes, rotaļlietas un citas preces. Tāpat izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Izstādi “Latvijas uzvarētājs” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju “Felimurs”. Suņu izstādes sponsors – “EUKANUBA”, kaķu izstādes sponsors – “JOSERA”.
Vairāk: www.bt1.lv/latwinner

Seko līdzi izstādes jaunumiem: www.facebook.com/petekspo.lv

Norises vieta un laiks:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
8. jūnijā no 10.00 līdz 18.00
9. jūnijā no 10.00 līdz 17.00

Ņem vērā!
Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 4,50 EUR
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 3,50 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete – 10,50 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu
Autostāvvieta – 3,00 EUR

Top