BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2021” ir pārcelta uz pavasari!

“Balttour” jau gadiem ir Nr. 1. Baltijas reģionā – kā plašākā un iedvesmojošākā izstāde ceļotājiem un kā nozīmīga kontaktu un reputācijas veidošanas platforma tūrisma profesionāļiem. Lai veicinātu nozares restartu, 28. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2021” notiks tieši pirms vasaras tūrisma sezonas sākuma – no 16. līdz 18. aprīlim!

“Tūrisma izstādes norises laika maiņa no februāra uz aprīli ir pārdomāts un loģisks lēmums, jo ir paredzams, ka 2021. gadā pavasaris ir tuvākais iespējamais laiks, kad tūrisma nozares uzņēmumi pilnvērtīgi varēs izstādē prezentēt aktuālās ceļošanas iespējas. Īsi pirms vasaras būs zināmi jaunumi Baltijas apceļošanā, būs lielāka skaidrība par ceļošanu uz tuvākām un tālākām valstīm, turklāt iepazīties ar piedāvājumu klātienē vēlēsies vairāk ceļotgribētāju. Esam pārliecināti, ka “Balttour” būs labs atspēriens tūrisma nozarei,” – tā izstādes vadītājs Uģis Kamšs.

Jauns būs ne tikai “Balttour” norises laiks, bet arī satura koncepts. Izstādē galvenais akcents būs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas galamērķi – gan pilsētas, gan atsevišķi objekti, viesnīcas, spa centri un dažādas atpūtas vietas, gan arī jaunākie maršruti, pieejamie ceļošanas veidi, transporti un citas iespējas.

Lai gan ceļošana ir kļuvusi citādāka, tomēr ceļot var dažādi, un tas sniedz atkal jaunu pieredzi. Tāpēc tūrisma aģentūras un operatori savus piedāvājumus prezentēs ar jaunām vēsmām, savukārt dažādu valstu pārstāvji ceļotājus iepazīstinās ar tieši tobrīd aktuālākajiem un drošākajiem galamērķiem savās valstīs, kā arī piemērotākajiem ceļošanas veidiem. Tāpat vērtīga izstādes sastāvdaļa būs dažādas pārvietošanās iespējas – aviolidojumi, autobusi, prāmji un citi transporti, kā arī ceļojumu apdrošināšana un citas saistītās jomas.

2020. gada vasarā “Baltijas burbuļa” laikā bija skaidri novērojams, ka tūrisma plūsmas sāk strauji atjaunoties, līdzko ir iespēja. Tas pierāda, ka vēlme ceļot ir ļoti dzīva un ceļotāji ir ieņēmuši zemo startu. Cilvēki ir noilgojušies uzzināt, kad, kur un kā ceļot, lai atkal varētu ļauties piedzīvojumiem un atpūtai. Ilgas pēc jauniem iespaidiem iet roku rokā ar vēlmi ieplānot galamērķus un pieturpunktus, kuros ir izveidota droša vide, kā arī radīti skaidri nosacījumi un iespējas tūristiem. Ieteikumus, padomus, īstos virzienus – visu par un ap “jauno normālo tūrismā” – ceļotāji sagaidīs no tūrisma uzņēmumiem izstādē!

Piesaki dalību “Balttour 2021” un kļūsti par ceļotājiem uzticamu virziena rādītāju!
Aicinām tūrisma uzņēmumus būt starp tiem, kuri aprīlī izstādē “Balttour 2021” restartēs ceļošanu! Izmantojiet iespēju beidzot atkal satikt ceļotmīļus klātienē, lai iepazīstinātu ar jaunākajām, aizraujošākajām un drošākajām ceļošanas iespējām Latvijā, Baltijā, kā arī tuvākās un tālākās ārzemēs. Lai pieteiktu dalību izstādē, sazinieties ar projekta vadītājiem – Daini Brici vai Raimondu Borski. Kontakti šeit.

Drošības pasākumi izstādē

Kopš 2020. gada jūnija Izstāžu centrā ir ieviesta virkne drošības pasākumu, kuri garantē apmeklētāju, dalībnieku un darbinieku epidemioloģisko drošību izstādēs. Tieši kādi drošības pasākumi tiks piemēroti katrā izstādē, tiks noteikts neilgi pirms izstādes norises, ņemot vērā tobrīd valstī esošo epidemioloģisko situāciju, kā arī noteiktos ierobežojumus un noteikumus. Uzzini vairāk šeit.

1212175007_10806.jpgTop