BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Augustā notiks izstāde “Bērnu pasaule 2020”!

Kopš šī gada 10. jūnija Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir atjaunota izstāžu norise* un pilnā sparā ir atsākušies darbi pie izstādes “Bērnu pasaule 2020”, kas notiks no 21. līdz 23. augustam.

Izstādes “Bērnu pasaule 2020” dalībnieki aktīvi plāno un gatavo savus piedāvājumus, lai ģimenes izstādē varētu sarūpēt pirmo mazuļa pūriņu, kā arī iegādāties vajadzīgo un kāroto jau lielākiem bērniem. Turklāt šogad apmeklētājus gaida patīkams jaunums – vienkopus būs arī viss nepieciešamais skolas sākumam.

Jau drīzumā sāksim iepazīstināt ar dalībnieku piedāvājumiem. Seko līdzi un uzzini pirmais! Ieskaties izstādes mājaslapā www.bt1.lv/bp, kā arī www.facebook.com/bernuizstade, www.instagram.com/childrens_world_latvia un www.twitter.com/Bernu_pasaule.

Svarīgi!
Lai vide dalībniekiem un apmeklētājiem būtu maksimāli droša, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir ieviesusi virkni drošības pasākumu. To efektivitāti lieliski nodemonstrēja izstāde “Māja I”, kas bija Eiropā pirmā atsāktā izstāde pēc pandēmijas. Sīkāka informācija par drošības pasākumiem, kas būs spēkā izstādē “Bērnu pasaule 2020”, drīzumā tiks publicēta.

Un vēl!
Ar prieku ziņojam, ka mums ir jauna mājaslapa. Ceram, ka visu vajadzīgo atradīsiet vēl ērtāk un ātrāk nekā līdz šim. Ieskaties jau tagad: www.bt1.lv/bp

Izstādi “Bērnu pasaule” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.


*Pamatojoties uz Ministru kabineta 09.06.2020. noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

313448551_10398.jpgTop