Jaunmoku pils piedāvā daudzveidīgu atpūtu saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības


SIA Jaunmoku Pils ir atpūtas komplekss ar daudzveidīgu piedāvājumu klāstu ārpus pilsētas steigas – klusā, pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, tas kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem atpūtas objektiem Latvijā.


Vietā, kur gleznainos pakalnos satiekas Kurzeme un Zemgale, liepu, ozolu un ošu ieskauta jau vairāk kā gadsimtu stāv Jaunmoku pils. Starp Latvijas pilīm pastarīte, kas jau paspējusi piedzīvot laiku un likteņu līkločus, mūsdienās, gādīgu roku uzturēta, pils kļuvusi par atpazīstamu un mūsdienīgu kultūras tūrisma vietu. 

Viesiem piedāvājam salonu, Meža muzeja un parka apskati zinošu gidu pavadībā vai savā nodabā, nakšņošanu mājīgos viesnīcas numuriņos, sātīgas maltītes pils restorānā, telpas konferencēm, semināriem, jubilejām. Aktīva dzīvesveida piekritējiem piedāvājam velosipēdus un velo maršrutus vasarā un pastaigas sniega čībās ziemā. 

Jaunmoku pils ir īpaša vieta sapņotājiem un mīlētājiem – ne vien tādēļ, ka vieta pasakaina, bet arī tādēļ, ka šeit sapņu kāzas kļūst par realitāti – no ierašanās un “Jā” vārda teikšanas īpaši izgreznotā lapenē dīķa malā līdz greznām svinībām, un vēlām brokastīm restorānā vai saules apspīdētā teltī pils parkā.

Jaunmoku pils – vieta, kur saplūst laiks, daba un mūzika!