“GreenOK” stendā varēs uzzināt par augu aizsardzības un dabiskās mēslošanas līdzekļiem


SIA “Ražošanas Tehnoloģijas” izstādē „Green Expo Riga 2018” apmeklētājus iepazīstinās ar Latvijas Humusvielu institūta zinātnieku radīto produkciju, kas ir izmantojama bioloģiskajā lauksaimniecībā, vides resursu saudzīgai izmantošanai. 


Latvijas Humusvielu institūts ir izstrādājis augu aizsardzības un dabiskās mēslošanas līdzekļus, kas ir iegūti no Latvijas izejvielām un ir balstīti uz zinātniskajām atziņām par humusvielām. Kā īpašs jaunums tiks pasniegts mikrobioloģisks preparāts, augšanas veicinātājs “GreenCytokinin”, kas veicina auga augšanu, uzlabo tā imunitāti un novērš novecošanos, kā arī būtiski palielina ražību.

Katrs zīmola “GreenOK” stenda apmeklētājs saņems īpašu dāvanu saviem augiem.

Latvijas Humusvielu institūts ir dibināts 2009. gadā, un jau kopš 2010. gada piedāvā savu produkciju gan Latvijas, gan pasaules tirgū. Latvijas humusvielu pētnieki ir komercializējuši savu pētījumu laikā izstrādātās atziņas, jo rūpējas par apkārtējās vides ekoloģisko veselību un domā par rītdienu.

Vairāk informācijas par Latvijas Humusvielu institūtu var gūt www.greenok.lv, un sociālajā tīklā Facebook: facebook.com/GreenOK.Latvia