"Zvaigzne ABC" piedāvās iegādāties inovatora un iedvesmotāja Guntera Pauli grāmatas


Apgāda "Zvaigzne ABC" stendā būs iespējams iegādāties ievērojamā inovatora un iedvesmotāja Guntera Pauli grāmatu “Zilā ekonomika 3.0”. Stendā būs pieejamas arī G. Pauli sarakstītās bilingvālās zinātniskās pasakas bērniem - “Piecas dabas valstis”, “Vai āboli lido?” un “Siržu karalis”.


Tikšanās ar Gunteru Pauli Green Expo paneļdiskusijā notiks 21. novembrī pulksten 15.00. Pēc paneļdiskusijas būs iespēja iegūt G. Pauli autogrāfu.

Gunters Pauli, grāmatas “Zilā ekonomika 3.0” autors ir nodibinājis un vadījis daudzus uzņēmumus un sabiedriskās organizācijas, sniedzis padomus dažādu valstu valdībām un industriju līderiem, lai ar inovāciju palīdzību efektīvāk un dabai nekaitīgāk nodrošinātu ūdeni, pārtiku, mājokli, veselību un enerģiju. Viņa jaunākās iniciatīvas saistītas ar plastmasas atkritumu izvākšanu no pasaules okeāniem un ar jūras līmeņa paaugstināšanās novēršanu. G. Pauli ir vairāk nekā 20 grāmatu autors. Bestsellers “The Blue Economy” publicēts vairāk nekā 30 valodās. Latviešu valodā izdotas arī vairākas G. Pauli bilingvālās zinātniskās pasakas bērniem, kas māca izprast dabu un sevi kā dabas būtni.

Plašāka informācija:
www.zvaigzne.lv
facebook.com/zvaigzneabc/
instagram.com/zvaigzne_abc/
twitter.com/zvaigzneabc
youtube.com/user/ZvaigzneABC/