“Warm” prezentēs granulu katlus un citas iekārtas dažādām saimniecībām

Uzņēmums “Warm” izstādē “Vide un enerģija 2018” prezentēs Austrijā ražotus granulu katlu ar automātisko granulu iesūkšanas sistēmu, saules kolektorus siltuma ražošanai un multifunkcionālo akumulatoru, centrālo putekļusūcēju sistēmas.

“Warm” pārstāv biomasas katlu ražotāju “KWB” (Austrija), kuru piedāvājumā ir granulu katli un automātiskās granulu, šķeldu padeves mehānismi - privātmājām, daudzdzīvokļu mājām, komerciālam sektoram ar jaudu līdz 300 KW. “KWB” ražotie biomasas risinājumi ir pilnīgi automātiski granulu katli, kuriem katla apkope jāveic tikai reizi gadā. Ir iespējams automatizēt arī granulu padevi, kas nodrošina pilnīgu komfortu.

Piedāvājumā arī “Solimpex” saules kolektori siltuma ražošanai un multifunkcionālie akumulatori privātmājām un komerciālam sektoram, “Globovac” centrālo putekļusūcēju sistēmas. Tās atvieglo mājas un biroju uzkopšanu, kā arī nodrošina tīru un svaigu gaisu bez mikroputekļu izdalīšanās.

“Warm” nodrošina iekārtu, sistēmu pārdošanu, projektēšanu, montāžu un apkopes servisu jau no 2007 gada. Uzņēmums specializējas apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, centrālo putekļusūcēju jomā.

Vairāk:
www.warm.lv
twitter.com/WARM_SIA