“K SENUKAI” iepazīstinās dārza labiekārtošanas jaunākajām tendencēm ikvienai gaumei un nepieciešamībai


Izstādē "Dārzs un dzīvesstils 2019" “K SENUKAI” prezentēs mūsdienu celtniecības attīstības un dārza labiekārtošanas tendences, un īpašajā ekspozīcijā tiks piedāvāts apmeklētājiem iepazīties ar aktuālajām dārza mēbeļu kolekcijām. Izstādē būs iespēja arī pieteikties “K SENUKAI” lojalitātes programmai un saņemt unikālus piedāvājumus katru dienu. 


Būvmateriālu, celtniecības un mājās labiekārtošanas veikala “K SENUKAI” izstādes ekspozīcijā tiks prezentētas aktuālās dārza mēbeļu kolekcijas, kas paredzētas ikvienai gaumei un nepieciešamībai, tāpat apmeklētāji tiks iepazīstināti ar dārza labiekārtošanas tendencēm un “K SENUKAI” materiālu un servisa piedāvājumiem celtniecībai, būvniecībai, remontam. Tiks prezentēts arī “K SENUKAI” nesenais jaunums – Latvijā pirmais profesionālais veikals meistariem, profesionāļiem un privātpersonām "PROCENTER" Maskavas ielā 418A ar iespēju uzzināt, ar ko jaunais koncepta veikals atšķiras no pārējiem, kādas ir tā priekšrocības un ieguvumi veikala klientiem. 

Uzņēmums “K SENUKAI” saviem klientiem piedāvā plašu sortimentu ar daudzpusīgi pārstāvētām zīmolu precēm mājai – sadzīves tehnika, preces remontam un celtniecībai, būvniecībai, dārzam, saimniecībai, kā arī mājas labiekārtošanai un dekorēšanai. Ik dienas “K SENUKAI” sortiments tiek paplašināts, pielāgojot preces īpaši klientu vēlmēm un vajadzībām ne tikai ģimenēm un privātpersonām, bet arī profesionāļiem un meistariem, par kuriem rūpējas īpaši radītais "PROCENTER". “K SENUKAI” aicina apmeklētājus uz saviem veikaliem Rīgā – Lucavsalā vai Ulmaņu gatvē, Madonā, Tukumā, Cēsīs, Jelgavā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, kā arī Rīgā, Maskavas ielā 418A uz jaunatklāto "K SENUKAI PROCENTER" veikalu. Lai padarītu iepirkšanos vēl patīkamāku, “K SENUKAI” ir izstrādājis trīs lojalitātes programmas, piedāvājot priekšrocības ikvienam apmeklētājam un mājas labiekārtošanas entuziastam. 

Vairāk: 
www.ksenukai.lv 
www.ksenukaipro.lv 
www.facebook.com/ksenukai550038236_9142.jpg
1511192043_9142.jpg
1355707702_9142.jpg