“Stihl” un “Fiskars” produkcija – ikdienas uzvarām!


Izstādē varēs iepazīties ar jaunāko “Stihl” produkciju – akumulatora zāles pļāvējiem, “iMow” zāles pļaušanas robotiem un citām ierīcēm, kā arī par īpašām cenām iegādāties “Fiskars” produkciju dārzam un virtuvei.

“Stihl” – tā ir izcila kvalitāte, uzticama tehnika, kas kalpo no paaudzes paaudzei. “Stihl” turpina attīstīties un tagad saviem pircējiem piedāvā arī akumulatora zāles pļāvējus, kas ievērojami atvieglo darbu dārzā. No plašā klāsta, katrs atradīs sev piemērotāko pļāvēju. Izstādē apmeklētāji klātienē varēs apskatīt dažus no populārākajiem akumulatora pļāvēju modeļiem, kā arī uzzināt visu sev interesējošo informāciju no mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem. Tāpat interesentiem būs iespēja iepazīties ar “Stihl iMow” zāles pļaušanas robotu un visām tā sniegtajām priekšrocībām. Jaunie “iMow” pļaušanas roboti strādā klusi, patstāvīgi, jums piemērotākajā laikā un visdažādākajos laikapstākļos.

Izstādes laikā plašā klāstā piedāvāsim arī “Fiskars” produkciju dārzam un virtuvei. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties “Fiskars” produkciju par īpašām cenām.

Vairāk:
www.ginalas.lv/stihl/lv/titulinis.html
www.facebook.com/ginalaslv
www.instagram.com/ginalaslv
www.eginalas.lv/lv/skums.html483067734_9139.jpg
1527679868_9139.jpg
783193414_9139.jpg