“Preces darbam” piedāvās dārza mājas, stikla un hobija siltumnīcas, stiklotas verandas un nojumes!


Izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2019” uzņēmums “Preces darbam” piedāvās apskatīt dārza siltummājas–siltumnīcas, kas izmantojamas gan kā oranžērijas, gan kā augu audzēšanas mājas. Zinoši speciālisti konsultēs par jaunākajiem siltumnīcu modeļiem. Kā jaunumu uzņēmums piedāvās plašā klāstā koka dārza mājas, šķūnīšus, kempinga mājas un garāžas. Skaistas, praktiskas stiklotas verandas ar bīdāmām alumīnija sistēmām vai alumīnija profilu nojumes atradīsiet pie mums. Tā lieliski iederēsies pie jūsu mājas! Individuāla pieeja, konsultācijas un augstas kvalitātes izejmateriāli!

Aicinām apmeklētājus un potenciālos sadarbības partnerus apskatīt un iepazīt “GARDENIS” ražotāja alumīnija konstrukcijas siltumnīcas ar rūdīta stikla vai polikarbonāta pārklājumu un karkasa garantiju 12 gadi, kā arī siltumnīcas no metāla profila ar polikarbonāta pārklājumu.

Stiklotas verandas ir kā skaists elements pie mājas, ko var izvēlēties pēc izmēra, krāsas, jumta pārklājuma un veida. Mēs palīdzēsim Jūsu mājai iegūt jaunu, praktisku elementu un Jums – vietu atpūtai un nesteidzīgiem vakariem!

Dārza mājas, kempingi, šķūnīši un garāžas – vairāk kā 150 dažādi modeļi pieejami lieliskās cenās ar profesionālām konsultācijām.

“Preces darbam” nodarbojas ar dažādu preču mājai un dārzam vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību e-komercijā un veikalu tīklos Baltijas valstīs.

Vairāk:
www.precesdarbam.lv
www.gardenhouse.lv
www.gardenis.lv
www.facebook.com/PrecesDarbamlv