“Trolla Denmark” dārza traktoru un raideru aprīkojums, dārza tehnika un piederumi


“Trolla” produktu klāsts sastāv no daudz un dažādiem produktiem, un tiek paplašināts katru gadu. Starp “Trolla” produktiem mums ir kaisītāji, miglotāji, piekabes, zāles un lapu savācēji, garāžas robotizētajam zāles pļāvējiem, kā arī produkti mežsaimniecībai. Zāles un lapu savācēji, ecēšas sūnai, sūnu grābekļi, dārza traktoru un raideru piekabes, aeratori, pļāvēji kvadricikliem. Zemākās cenas un garantija.

Zāles un lapu savācējs 97 cm 199 eur
Zāles un lapu savācējs 120 cm 289 eur
Ecēšas sūnai 100 cm 89 eur,
Dārza traktoru un raideru piekabe 225 kg 119 eur
Dārza traktoru un raideru piekabe 600 kg 299 eur
Aerators 120 cm – 199 eur
Areators un mēslojuma kaisītājs – 189 eur
Areators un veltnis – 299 eur
Pļāvēji kvadracikliem ar 13.5 Zs Briggs & Stratton motoru -1690 eur

Zemākās cenas un garantija.

“Trolla” produktu klāsts sastāv no daudz un dažādiem produktiem, un tiek paplašināts katru gadu. Starp “Trolla” produktiem mums ir kaisītāji, miglotāji, piekabes, zāles un lapu savācēji, garāžas robotizētajam zāles pļāvējiem, kā arī produkti mežsaimniecībai.

Galvenais produkts ir “Trolla SYSTEM”, kuru ir dizainējusi un izstrādājusi “Trolla”, kas ir daudzfunkcionāla sistēma, kas Tavu dārza traktoru pārvērtīs par "Šveices armijas nazi". “Trolla SYSTEM” ir visplašākā un visaptverošākā dārza traktoru aprīkojuma programma Eiropā. Viss atrodas mūsu noliktavā, netālu no Horsenas automaģistrāles, lai nodrošinātu ātru izsūtīšanu un ātru piegādi. Jau vairāk nekā dekādi mēs izplatām mūsu produktus visā Eiropā. Ik viens var iegādāties mūsu produktus, ejot uz vietējo specializēto meža un dārza tehnikas veikalu vai mūsu mājaslapā www.trolla.lv.

Katru dienu mēs lielu uzsvaru liekam uz personīgiem, kompetentiem padomiem, inovācijām un labu servisu.

Vairāk:
www.trolla.lv