“RK69 Grupa” piedāvās efektīvus līdzekļus pret sūnām un skudrām, kā arī ražošanas-fasēšanas iekārtas!


Izstādes “Dārzs un dzīvesstils 2019” apmeklētājiem “RK69 Grupa” stendā būs iespēja iegādāties augstvērtīgu Latvijā ražotu produkciju – pretsūnu līdzekļu sēriju “Sūnām-STOP” un līdzekli skudru aizbaidīšanai “Skudrām-STOP”. Tāpat varēs uzzināt par pieejamajām iekārtām ražotājiem – mazajiem un lielajiem uzņēmumiem.

“SŪNĀM-STOP” ir pretsūnu līdzekļu sērija, kas veiksmīgi un maksimāli iedarbīgi ļauj atbrīvoties no sūnu un aļģu izaugumiem uz jumtiem, sienām, fasādēm, sētām, celiņiem, dārza mēbelēm, dzimtas pieminekļiem un dažādām citādām virsmām.

“SKUDRĀM-STOP” ir līdzeklis, kas paredzēts cīņai ar skudrām – to aizbaidīšanai no terasēm, balkoniem, bruģa un citām vietām.

IEKĀRTAS RAŽOTĀJIEM:
dozēšana, svēršana, fasēšana, iepakošana beramajiem produktiem. Šķidrumu iepildīšana pudelēs, maisiņos, utt. Iepakojumu etiķešu līmēšanas, korķu skrūvēšanas, aizvalcēšanas iekārtas. Izmantojams gan pārtikas produktiem, gan nepārtikas precēm. 


SIA “RK69 Grupa” ir Latvijas tirgū stabilu vietu ieņēmis uzņēmums, kas specializējas inovatīvas un sadzīvē praktiski izmantojamas produkcijas ražošanā un tirdzniecībā.

Vairāk:
www.rk69.lv
www.rk69-tehno.lv