SIA „DM TEHNIKA” aicina aplūkot aktuālāko un jaunāko dārza kopšanas tehniku!


Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta tehnika, kas darbu dārzā pārvētīs par atpūtu! Piedāvātās preces: dārza frēzes, aeratori, zāles pļāvēji, trimeri, lapu pūtēji. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz videi draudzīgo sēriju - akumulatora produktiem (zāģi, trimeri, lapu pūtēji, dzīvžogu šķēres, zāles pļāvēji). Būs arī Automower – glīts mauriņš bez jebkādas piepūles!

Jaunums – akumulatoru produktu sērija papildināta ar zāles pļāvēju!

Ikvienam būs iespēja bez maksas noformēt uzņēmuma klienta karti, kuru, vēlāk uzrādot veikalā, tiks piešķirta atlaide pirkumiem. Visiem interesentiem tiks sniegta iespēja mēneša laikā izmantot īpašos izstādes piedāvājumus un atlaides, uzrādot uzņēmuma klienta karti.

Atnāc, uzzini un izmanto iespējas!

SIA “DM TEHNIKA” ir specializēts meža un dārza tehnikas, kā arī darbarīku veikals. Tajā tiek nodrošināts plašs meža un dārza tehnikas sortiments; tehnikas ekspertu bezmaksas konsultācijas; servisa pakalpojumi; rezerves daļas un remonts. Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus. Augstākais darba novērtējums ir mūsu klientu atzinība.

Adrese: Palmu iela 5a, Rīga, LV-1006
Darba laiks: P-P. 9:00 – 18:00 S. 9:00 – 14:00 Sv. – Brīvs

Vairāk:
www.zalesplavejs.lv
www.facebook.com/Zalesplavejs/