“Preces darbam” – praktisks palīgs dārza un mājas iekārtošanai


Izstādes apmeklētāji ir aicināti āra ekspozīcijā apskatīt un iepazīt “Preces darbam” piedāvātās alumīnija konstrukcijas siltumnīcas ar rūdīta stikla vai polikarbonāta pārklājumu un karkasa garantiju 12 gadi. Tāpat ikviens aicināts apskatīt siltumnīcas no metāla profila ar polikarbonāta pārklājumu. Jaunums – koka imitācijas garāža un nojume terasei “Solar ROOF”!

Savukārt “Preces darbam” stendā hallē būs iespēja iepazīt un iegādāties Ukrainā ražotos čuguna traukus, katlus un pannas no rūpnīcas BIOL!

“Preces darbam” palīdzēs Jūsu dārzam un mājai iegūt jaunu interjera elementu un Jums – vietu atpūtai vai hobija izpausmēm!

SIA „Preces darbam” veikals/internetveikals/noliktava nodarbojas ar dažādu preču mājai un dārzam vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību vadošajos internetveikalos un veikalu tīklos Baltijas valstīs. Ēdoles ielā 5 atrodas mūsu ekspozīcijas zāles gan ārpusē, gan iekšpusē aizņemot vairāk nekā 300 m2 lielu platību. Piedāvājam klientiem iegādāties uz vietas dažādas preces saistībā ar māju un dārzu, piemēram, siltumnīcas, metāla dārza šķūnīšus, metāla garāžas, suņu voljērus, batutus, bērnu rotaļu laukumus, apkures aprīkojumu (krāsnis, kamīnu kurtuves, dažādus čuguna izstrādājumus krāsnīm), čuguna traukus, grilus utt. Svarīgākais? Profesionāla, ātra apkalpošana un attieksme pret klientu.

Vairāk:

www.darzasiltumnica.lv
www.precesdarbam.lv
info@precesdarbam.lv
info@darzasiltumnica.lv
+371 22443221
+371 27440333

Seko mums!
www.facebook.com/darzasiltumnica
www.facebook.com/PrecesDarbamlv