“Treeline” prezentēs dažādu krāsu koka kastes un piedāvās koka vāzes ar 30% atlaidi!


Izstādes „Dārzs un dzīvesstils 2018” apmeklētājiem “Treeline” demonstrēs plašo koka kastīšu klāstu no kolekcijas “Mantu māja”. Kolekcijā ietvertas dažāda lieluma un krāsu kastes. Ar 30% atlaidi tiks piedāvātas arī koka vāzes no kolekcijas “Ziedu māja”!

Kolekcijā “Mantu māja” ir dažādu izmēru, toņu, formu un funkcionalitātes kastes un citi koka produkti, kuri Jums nodrošinās harmoniskāku ikdienu, jo katrai lietai dāvās īpašu vietu telpā. Visi izstrādājumi ir apstrādāti ar lineļļu un tie ir 100% roku darbs.

Kolekcijā „Ziedu māja” ir koka vāzes ar stikla ietvaru. Iepildot ūdeni stikla ietvarā, tas garantē tradicionālu vāzes lietošanas funkciju – iespēju vāzē ievietot svaigus, dabīgus ziedus. Stikla ietvars ir ērti izņemams ūdens papildināšanai. Koka vāzes piedāvājam dažādos izmēros, turklāt izstādē tās varēs iegādāties ar 30% atlaidi!

“Treeline” izstādes apmeklētājus iepazīstinās arī ar citām dizaina koka trauku kolekcijām, kurās ietilpst dažādu izmēru un formu koka trauki, paplātes, paliktņi un servējamie dēļi.

PAR “TREELINE” (SIA “GENESIS A”)
“Treeline” ir ģimenes uzņēmums, kas rada interjera un sadzīves priekšmetus no koka. Esot harmonijā ar mūsdienu funkcionalitāti, stilu un visu dabīgo, ir radītas četras kolekcijas:
• koka trauku, paliktņu un servējamo dēlīšu kolekcija „Garšas māja”,
• koka vāžu kolekcija „Ziedu māja” ar stikla ietvaru,
• koka svečturu kolekcija „Sveču māja” ar keramikas ietvaru,
• koka kastīšu un citu koka produktu kolekcija “Mantu māja”.

“Treeline” produkti tiek apstrādāti ar lineļļu un tie ir 100% roku darbs. Viss ražots Latvijā. Produkti pieejami dabīgā koka, kā arī citās krāsās, turklāt arī dažādos izmēros. Pieņemam individuālus pasūtījumus. Uzņēmums piedāvā lāzergriešanas un CNC frēzēšanas pakalpojumus. No 2018. gada “Treeline” uzsāk industriālo mēbeļu ražošanu, izmantojot koka un metāla materiālus.

Kontakti:
SIA “Genesis A”
Adrese: Acone 1-53, Salaspils novads, LV-2119
Mājaslapa: www.treeline.lv
Tālrunis: +371 29234804
E-pasts: andris@treeline.lv

Seko mums!
www.facebook.com/treelinelv/timeline
www.instagram.com/treelinelv/