“Dārzu Centrs Hedera”: Dārzs – cilvēka morālais līdzsvars un stabilitāte


“Dārzu Centrs Hedera” izstādes apmeklētājiem piedāvās augus katram dārzam, turklāt ar pavasarīgām atlaidēm. Būs pieejami dekoratīvi un skaisti ziedoši augi, kuri nav jāstāda katru gadu no jauna, kā arī lakstainās peonijas un kokveida peonijas, dienlilijas, lielziedu īrisi, sniegrozes ar pildītiem ziediem un, protams, arī augļu dārzu lepnums – persiki un saldie ķirši.

Izstādē varēs iegādāties:

“DĀRZU CENTRS HEDERA” – pirmais dārzu centrs Latvijā!
“Dārzu Centrs Hedera” tika atvērts 1997. gada aprīlī. Centrs piedāvā Latvijas dārzu draugiem ļoti plašu sēklu, sīpolpuķu, ziemciešu, krūmu un koku, kā arī dārzkopības inventāra sortimentu. “Dārzu Centrā Hedera” var iepazīties ar dārzkopības jaunumiem pasaulē.
Savas darbības pirmo 10 gadu laikā “Hedera”, salīdzinot ar citiem Latvijā, ir noorganizējusi vislielāko skaitu puķkopības izstādes (vairāk nekā 50), kā arī regulāri piedalās visos lielākajos dārzkopības pasākumos Latvijā.
Katru gadu sadarbībā ar selekcionāriem “Dārzu Centrs Hedera” izdod dārzkopības izdevumu – „Dārza Ceļvedi” (ar vairāk nekā 100 krāsu attēliem, vairāk nekā 1000 šķirņu aprakstiem – īrisi, peonijas, dienlilijas, lilijas, sniegrozes, gladiolas, hiacintes, tulpes, hortenzijas, krūmmellenes, citronliānas, aktinīdijas, sēklas un minerālmēslojumi).
Katru pavasari un katru rudeni izdod arī poligrāfiskus katalogus „PAVASARIS” un ”RUDENS” ar krāsainiem augu fotoattēliem, kā arī centra sīpolpuķu un augu piedāvājumu. “Dārzu Centra Hedera” partneri ir vairāk nekā 20 kompānijas ES.

Vairāk: www.hederagardens.lv