Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Riga Food iesaka

“Riga Food” dalībnieku atsauksmes par dalību izstādē

Ivonna Lovniece,
SIA "Nordic Sugar" mārketinga koordinatore

SIA "Nordic Sugar" sadarbojas ar BT 1 izstādes rīkošanā jau septiņus gadus. Jau no pirmās izstādes vienmēr esam saņēmuši vislabāko servisu aprīkojuma, pakalpojumu piegādes, apsardzes un reklāmas nodrošināšanā, kā arī dalībnieku un apmeklētāju piesaistē. "Riga Food" pelnīti ir lielākā pārtikas nozares izstāde Baltijā, un ceram, ka mūsu sadarbība arī turpmāk būs tikpat auglīga.

Silvija Reņģe,
SIA „GERCINI” projektu vadītāja

Liels paldies par labi organizēto izstādi „Riga Food”! Esam apmierināti gan ar izstādes rezultātu, gan izstādes organizatoru darbu. Kvalitātes līmenis ir augsts, tiešām nevaram sūdzēties un nākamgad piedalīsimies atkal.

Nataļja Usova,
SIA „1C:ANDI” direktore

Kā vienmēr izstādē „Riga Food” viss ir skaists, garšīgs un visapkārt valda labvēlīga atmosfēra. Svarīgi, ka uzņēmumiem ir iespēja organizēt meistarklases un šajā procesā iesaistīt izstādes apmeklētājus.

Dzintra Švarcbaha,
Latvijas Tehnoloģiskā centra projektu vadītāja, stenda "Inovācija pārtikai" organizētāja

Liels paldies par iespēju piedalīties izstādē „Riga Food” ar Inovācijas stendu! Augstu vērtējām „BT 1” uzticēšanos un pretimnākšanu, uzticot mums tik būtisku un nozīmīgu izstādes sadaļu. Arī Inovācijas stenda dalībnieki izsaka sirsnīgu paldies organizatoriem gan par iespēju, gan par teicamo servisu visu izstādes dienu laikā. Prieks sadarboties ar radošiem, pozitīviem un atvērtiem cilvēki, kādi noteikti bija „Riga Food” komanda.

Lelde Sotniece,
„Skrīveru mājas saldējums” īpašniece

Bija ļoti patīkami, ka izstāde „Riga Food” bija tik bagātīga un aizraujoša. Sajutu lielu atšķirību, atceroties kāda tā bija pirms septiņām vasarām, kad pirmo reizi piedalījāmies – tagad tā atkal ir atmodusies! Sevišķi priecēja mājražotāju aktivitāte, jo no tiem vismaz 5 % reiz izaugs par lieliem ražotājiem. Pavāru konkursi un bārmeņi, konditori un pat atmodušās baristas! Visur kur ej, kaut ko gatavo, rāda... Novēlu, lai nākamgad būtu vēl vairāk!

Viktorija Heimane (Viktoria Heimann),
„Delta Fleisch Handels“ mārketinga direktore

Paldies par labo izstādes „Riga Food” darba organizāciju. Viss noritēja ļoti veiksmīgi!

Sandra Muižniece-Brasava,
Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehnoloģiju un zināšanu pārneses centra vadītāja, Pārtikas tehnoloģijas fakultātes asociētā profesore

Paldies par iespēju piedalīties izstādē "Riga Food", kā arī par organizētību un jūsu darbinieku atsaucību.

Svetlana Petruhina,
SIA „Golddust Company” ražošanas vadītāja

Izsakām pateicību par iespēju piedalīties izstādē „Riga Food”. Neskatoties uz to, ka pieteicāmies pēdējā brīdī, saņēmām atbalstu un visu nepieciešamo informāciju par norisi un darba kārtību. Žēl, ka pēdējā brīža pieteikšanās, ierobežoja stenda izvietošanas iespējas. Neskatoties uz to, mūsu uzņēmums guva iespēju iepazīstināt ar savu produkciju izstādes viesus. Mūsu dalība Maizes kvalitātes konkursā vainagojās ar zelta un divām sudraba medaļām. Pateicamies par žūrijas objektivitāti un augsto novērtējumu. Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī nākotnē!

Roberts Daugulis,
SIA „Daugulis & Partneri” projektu vadītājs

Kopš uzņēmums piedalās izstādē „Riga Food”, mēs esam ieguvuši daudz sadarbības partnerus no ārzemēm, it īpaši no Lietuvas un Igaunijas. Kopīgais Latvijas ražotāju stends ir laba reklāma gan uzņēmumiem, gan Latvijas produkcijai kopumā, jo izstādi apmeklē daudz nozares profesionāļu no ārvalstīm, kuri meklē sadarbības partnerus.

Ilze Krusta,
SIA „Kronis” menedžere

Ik gadu izstādē satiekam jaunus klientus, sadarbības partnerus un savas produkcijas izplatītājus, izpētām pārtikas nozares jaunumus. Izstādē nolūkojam jaunus iepakojumus, slēdzam līgumus ar iepakojuma ražotājiem, kā arī izrādām savu produkciju veikalu tīklu pārstāvjiem. Esam jau atraduši jaunus eksporta tirgus Eiropā un Tuvo Austrumu reģionā!

Raitis Šarkovskis,
SIA „Aloja Starkelsen” pārdošanas vadītājs

Mūsu uzņēmumam pēc dalības izstādē ir palielinājies produkcijas noiets. Dalība „Riga Food” ir lieliska iespēja īsā laika posmā parādīt savu produkciju lielam cilvēku skaitam. Esam atraduši jaunus partnerus gan no Polijas, gan no Latvijas.

Biļetes, Laiks, Vieta


Izstādes buklets


Ekspozīcija